Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég azt àlmodtam, hogy beragadtam az exemmel egy liftbe. Ma azt àlmodtam, hogy éltek még a deguim , de igazàbòl már rég mehaltak sajnos (a degu egy kis ràgcsàlò àllatka), szòval kiengedtem őket jàtszani és késöbb esett le hogy itt van a szobàmban a 'macskàm' is ..fekete színű ismeretlen cica volt..elkapta ès megfoohtotta őket, mivel kèsőn kaptam észbe..
2013. szept. 12. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A liftbe ragadásról: Ahogy írtad, a lift megragadt valahol, ami az életben is megragadásra utal. Tekintve, hogy az exeddel történt, valószínűleg azt jelzi az álmod, hogy te magad ragadtál meg nála érzelmileg, és nem tudsz tovább lépni.


A deguk és a macska esetében azt tudom javasolni, hogy asszociációval gondold végig, mit jelképez számodra ez a két állat az álmodból, mert attól függ minden. Javaslom, hogy most gyorsan csináld meg ezt, írd le, mi jut eszedbe róluk először (szigorúan azonnal rávágva a választ a kérdésre, próbálj meg nem sokat gondolkozni rajta), és csak aztán olvasd tovább az írásom, hogy ne befolyásoljon az írásom! :)


Az, amit a macska jelképez, a való életben is megfojtja azt, amit a deguk jelképeznek, csak átvitt értelemben. A degukat óvatlanul engeded "játszani", elfelejtkezve a fenyegetésről, és mert későn kaptál észbe. Ez egy figyelmeztetés, hogy vigyázz a "macskával" (továbbra is azzal, ami a macska számodra jelképez), jusson eszedbe, hogy ott van, és veszélyes a degukra, mert ha nem figyelsz, és későn kapsz észbe, magadnak ártasz vele. (Ez most szigorúan példa, és MINDENKÉPP CSAK az után olvasd el, hogy megírtad a fentebb javasolt asszociációkat! Ha a példám szerint a degu a játékosságodat jelképezi, a macska pedig az érzelmeidet, akkor az álom arra utal, hogy ha nem figyelsz, akkor az érzelmeid megfojtják a játékosságodat, ha nem vigyázol eléggé, és későn kapsz észbe! Ám ezeknél most én csak hasra ütöttem, sok más dolgot jelenthetnek ezek, attól függ, hogy TE mire gondolsz elsőre! :) Helyettesítsd be, és meglesz az eredmény :) )

2013. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszodat, sokat segìtettél!! :)
2013. szept. 13. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2013. szept. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!