Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

A következő álmok barátnőm számára jelenthetnek valamit:


1.: Barátnőm egy dombon ült egyedül fehér ruhában, egy kifestőbe rajzolt és nagy fényesség volt körülötte.


2.: (most nem az én szemszögemet kell figyelembe venni,hanem hogy a biciklizős barátnőm számára mit jelenthet ez az álom...egyébként a dombon ülő lányról van szó megint)

Elmentem biciklizni barátnőmmel (kék vagy talán fehér felső volt rajta) és a neki tetsző fiúval(fekete pólót viselt fehér kockás nadrággal).Megállás nélkül beszélgettek és nagyon vidámak voltak,mosolyogtak.Itt is sok volt a napfény.


3.: Elrabolták barátnőmet(itt fehér ruha volt rajta egy arany övvel),ő írt nekem egy sms-t,én pedig elmentem ahhoz a fiúhoz,aki tetszik neki.Ő szó nélkül felpattant a biciklire és elindult a fogvatartott lányhoz.A lány egy pincében volt egy székhez kötözve,kínozták.A srác gyomorszájon vágta a fogva tartót és kimenekítette a lányt.Hirtelen a srác szobájába kerültünk,a lány ájultan hevert,a fiú simogatta és puszilgatta és azt mondta neki hogy soha többé nem hagyja el.


Lehet,hogy nincs jelentése de nagyon hálás lennék ha segítenétek találni valami értelmet nekik.Szeretném megjegyezni,hogy ez a három álom a lány három barátnőjétől származik.Előre is köszönöm!



2013. júl. 20. 22:39
 1/2 anonim válasza:
Asszem ez a 'gyakorikérdések', ez mióta gyakori?
2013. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy előre álmodták azt hogy később az a bizonyos álomban szereplő lány és a fiú szoros kapcsolatba kerülnek egymással akár még több éves kapcsolat is lehet belőle ha ezeket három különböző lány álmodta róla de az is ehet hogy nem fog történni semmi mivel a jós álmok arra utalnak maik történhetnek viszont ha rosszkor van rossz helyen lehetséges hogy nem találkoznak. Figyelni kell a fiú reakcióit hogyha bármikor elhívja biciklizni a lányt akkor kérjétek meg a lányt hogy ne mondjon nemet de ez is csak az én véleményem.
2013. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!