Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az...

Mit jelenthetnek ezek az álmok? Egyik furcsább, mint a másik.

Figyelt kérdés

1. Valamelyik héten azt álmodtam, hogy zombi vagyok. Suliba voltam, ahova a barátaim bezártak, hogy ne okozzak kárt senkiben. Ami nagyon furcsa volt ebben az egészben, hogy sóval kenték a számat, hogy majd haljak meg. Mikor sikerült bezárniuk, utána egy kis idő után beküldték a számomra legutáltabb személyt, és megöltem....


2. Ez az álom is furi volt, tegnapelőtt álmodtam. Szóval, elindultam suliba, és rosszul lettem. A lakásunk a Hév megállóba volt, és mikor rosszul lettem akkor vártam a hévet. Anya elküldött orvoshoz, el is mentem, és valahogy belekeveredett az a fiú, aki tetszik nekem. Ő kísért el meg ott is maradt velem. A rendelőbe olyan volt a vizsgálat, hogy akivel voltál azzal kellett valamilyen feladatokat csinálni, és meg volt a lelet... Mikor mentem haza, a lakás a normális helyén volt (ahol valójában lakok) és mikor bementünk a szobába, leültünk a sráccal és adtam az arcára egy puszit. Nem ellenkezett, meg utána elfojtva, de örültem neki hogy engedte....

Szerintetek mit jelenthetnek???


2013. ápr. 24. 20:04
 1/3 masni1 ***** válasza:
Az álmok az agyad játékai. A benne szereplő dolgok a valós történések és a vágyaid. Ezeket kapcsolja össze az agy a Te gondolkodási logikád szerint. ( Lehet, hogy nem bízol igazán a barátaidban. Viszont bízol magadban. No meg szeretnél összejönni azzal a sráccal.) Ennyi. Sohase tulajdoníts nagy jelentőséget az álmoknak. Ilyenkor az agyad csak selejtez. Viszont ha ilyen összefüggő történeteket álmodsz, az két dologra jó. 1. Megtudhatod, hogy mi foglalkoztat tudat alatt, ami nappal is befolyásolhat. 2. Írj belőle novellát. Kiegyensúlyozottabb leszel tőle és mozgatod a fantáziádat. Ezáltal tornáztatod az agyad, és "okosabb" leszel.
2013. ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek az első válaszolóval, hogy az álmok általában a napi eseményekből táplálkoznak, de azt nem nagyon tudjuk megmagyarázni (a tudomány jelen állása szerint), hogy hogyan lehetnek olyan álmok, amik konkrétan egy, a jövőben bekövetkező dolgot "mutatnak meg". Velem például többször előfordult, hogy egy korábbi álmomban szinte minden részletre kiterjedően jelentek meg olyan dolgok, amik aztán később a valóságban ugyanúgy történtek/néztek ki. Olyan helyek jelentek meg, ahol aztán később a valóságban is jártam és vissza tudtam emlékezte az álomra, ahol pontosan azt láttam. Eseményekkel, személyekkel kapcsolatban ugyanez. Persze nem gondolnám, hogy a kérdező valaha is zombivá válna :)
2013. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, mostmár értem :)) köszönöm a válaszaitokat :D
2013. ápr. 26. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!