Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e még 2 baba? Elbújhat...

Lehet-e még 2 baba? Elbújhat a másik pici? :-D és ezek mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

nov.23.-án volt az utolsó mensim, ma voltam uh-n, a doki szerint 5 hetes vagyok, de az uh-s nő szerint 3.5-4 hetes terhességnek felel meg, mert 9mm a ges gyűrű.Na ezek mit jelentenek.

És még azt is szeretném megtudni, h lehet-e még 2 baba.


2008. dec. 30. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kettő lenne, szerintem nagyobb lenne a petezsák. Még az 5 héthez képest is azt mondták, hogy picit kisebb. Persze ennek nincsen jelentősége, de ikrek szerintem nem lesznek belőle.
2008. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Mikor én 10 hetes lettem volna az adatok alapján 7 voltam. A 9mm ges gyűrű azt jelenti 9 mm az a burok, amibe a "baba" van. Szerintem még lehetnek ikrek. 21 hetes kismama
2008. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor ez azt is jelentheti h abban az egy petezsákban 2 babó is lehet? és ez kb mikor derülhet ki? köszönöm szépen a gyors válaszokat!!!
2008. dec. 30. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abban a petezsákban nem lesz két babó.Inkább az képzelhető el, hogy egy másik petezsák még nem látszott. Különben nekem 5 hetesen már két petezsák volt. A fiaim pár nap múlva 10 évesek.
2008. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nov. 23-án volt az utsó mensim, de én csak januárban megyek, hátha lesz már szívhang is! :-)

Kellemes babavárást és boldog új évet mindenkinek!

2008. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél egyébként ikreket? Sokkal nagyobb rizikóval, aggodalommal jár a kihordásuk s sokkal nagyobb feladat is őket születésük után ellátni.
2008. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 hetesen voltam először, akkor még csak egy pici pöttyöt láttak, azt mondták menjek vissza egy hónap múlva. Közben rá 2 hétre barnáztam egy kicsit, kirohantunk az ügyeletre, és ott tudtam meg,hogy ikrek. Szóval még bármi lehet. De ha már ikreket szeretnél, akkor inkább kétpetéjűeket, mert az a kisebbik veszéllyekkel járó terhesség. Nekekm pl. már nem lehet dolgoznom, feküdnöm kell, és rengeteg kockázattal, veszéllyel jár az ikerterhesség. Persze nagyon boldog vagyok, hogy így alakult, de azért tisztában kell lenni ezekkel a tényekkel. Sose értem meg, az első reakciók mindig azok, amikor megtudják, hogy ikreim lesznek, hogy jaj, te mázlista. Vagy jaj, te szerencsétlen. Hát én egyszerűen boldognak érzem magam! És ez az egyik legfontosabb a terhesség alatt. szerintem...
2008. dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Én egyszerűen csak kérdeztem,amit kérdeztem!!:-DDDD mindegy csak egészséges legyen!!!
2008. dec. 31. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!