Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek az álmaim?

Mit jelenthetnek az álmaim?

Figyelt kérdés
Álmomban egy nagy szerelmemmel álmodok. Sose mondtam el neki,hogy mit érzek iránta,mivel párkapcsolatban van. Viszont rendszeresen azt álmodom,hogy megnősül/ feltárom neki az érzéseim. Tegnap se volt ez másképp este,csak az álmom vége az lett, hogy csókolóztunk.
2013. szept. 29. 15:06
 1/2 anonim válasza:

Befolyása alatt állsz. Sokat gondolsz rá. Ha megpróbálod kizárni a fejedből, akkor nem fogsz többet vele álmodni.

Jelentése: Még mindig nagyon szereted, vagy szeretted, és nem tudod elfelejteni. Valakinél lehet az is, hogy az álmában éli ki a teljes életét, mert a jelen neki szörnyű élet, és az álmaiba menekül.

2013. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos még mindig nagyon szeretem, és -bár már nem is látom őt-mindenhol keresem a szememmel,képtelen vagyok elfelejteni
2013. szept. 29. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!