Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban apám megpróbált...

Álmomban apám megpróbált megölni. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Már kétszer álmondtam azt, hogy apám meg akar ölni. Az egyikben kibelezte anyám, azán velem is végezni akart, de felébredtem, a másikban, meg hogy egy liftben vagyok egy sráccal akit csak álmomban ismertem, tudtuk hogy leszakad a lift és hogy apám tette tönkre hogy megölhessen, de még éppen hogy csak ki tudtam jutni a liftböl viszont a srác meghalt. Ezek az álmok mit jelentenek?

UI.: bocs a helyesirási hibák miatt, nem magyar billentyüs a gépem és magyarra átállitva is hiányzik pár betü



2013. dec. 10. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát vagy sok horror filmet nézel vagy marha sokat vacsorázol.Én sose jutottam el az ilyen álmok végéhez, mindig felébredtem
2013. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapvető:az álomban a halál nem halált jelent, ölés nem az, ami ébrenléti tudatállapotban. Ez onnan is tudahtó, hogy nem igen rendülünk meg álmunkban, sőt nem is csodálkozunk ezeken az abszurd dolgokon. Leginkább te értheted az álmodat, mi találgathatunk csak: Egy erős elfojtott indulat lehet az apukád részéről a fiúd felé? nem akar "elengdni"? az jöhet így álomban, mert tudat alatt érzékeled, de tudatosan nem dolgozzátok fel (nem beszéltek óla) - és álomban a racionális tudatrész pihen, nem dolgozik.
2013. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőm is mindig azt álmodja hogy meg akarják ölni, pedig harmonikus normális családja van. csak épp sok horrort néz, mert szereti...
2013. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!