Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám azt sem tudja, hova...

Apám azt sem tudja, hova jártam suliba?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa eset történt múlt héten. Kocsival mentünk valahova, elhaladtunk egy suli mellett, és apám hangosan ilyet szólt, hogy nahát, te ide jártál!

Én csak néztem, mert nekem semmi közöm ahhoz az iskolához. Amúgy általános suliról van szó, a város másik végében van, nem értem, miért gondolta, hogy én oda jártam, mikor 1 utcányival arrébb volt a sulim.


Eddig is volt egy olyan érzésem, hogy van egy másik családja, de már biztos. (konkrétan hallottam beszélni a barátnőjével)


Most ezt hogy lehet?....


2013. nov. 19. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Mármint mi? Hogy nem tudja, hova jártál suliba? Az enyém azt sem tudta megmondani, hány éves vagyok... Pedig 14-15 éves koromig ott laktam náluk... :(

A másik családra gondolsz? Nem tudom, szar érzés lehet :(

2013. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Apád egy farok. Az enyém is... Még sohasem köszöntött fel semmilyen alkalomból!
2013. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Na ez nálunk is megtörtént, de én nem hoztam ki belőle ennyit. Anyu járt szülőire és most a Petőfi vagy az Arany János utcába volt x éve márkit érdekel.
2013. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Inkább azt fejtsd ki, hogy miből gondolod, hogy van egy másik családja. Hátha mi, kívülállók jobban átlátjuk a helyzetet. Mert ha valaki gyanút fog, akkor már minden apró dologból következtetéseket von le. Azért egy másik család nagyon durva eset, mérlegelni kellene a dolgot, hogy nem csak belemagyarázod e. Pl. az én apám késő délutánig dolgozott, soha nem volt ideje értem jönni a suliba, a szülőikre is anyám ért rá jobban elmenni, így apám értelemszerűen azt sem tudta hol a suli.
2013. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Még ha valóban van is barátnője az még nem biztos, hogy másik családja is. Nagyon sok apa nem tud ilyesmit a gyerekéről, nem is feltétlenül azért mert rossz szülő, hanem egyes családokban az a szokás, hogy az anya dolga a gyereknevelés, ő tart mindent észben, az apa meg dolgozik ezerrel.


Nem tudom nálatok mi a helyzet, de ha pl. sokszor járt az általános sulidban (elvitt suliba, szülőire ment stb.) és mégsem emlékszik rá, akkor érthető a gyanakvásod.. Ha viszont mindig csak anyukád járt be, apád meg sosem, akkor valószínűleg ez az oka hogy nem emlékszik.

2013. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Ááá, pasi. Az én apám egy másik osztály szülői értekezletére ült be, de legalább az iskolát és az évfolyamot eltalálta. Van akinek ez sem sikerült. Pl. az én volt férjem még amikor velünk élt, akkor időközönként rácsodálkozott a gyerekekre, hogy jéééé mennyit nőttek, hányadikosok is most?

De az egyik fórumon régebben panaszkodtak anyukák, pl. előfordult olyan, hogy egyszer reggel apuci vitte a gyereket iskolába.... abba, ahová már egy éve nem oda járt.


Szóval az lehet, hogy félrement, de nem azért nem tudja, hogy hová jártál suliba. Csak szimplán férfi....

2013. nov. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Az én apám meg rendre nem olyan füzetcsomagot vett nekünk a tesómmal nyár végén, mint ahányadikosok lettünk, ergo fogalma se volt, hogy most ötödikes, hatodikos, hetedikes vagy nyolcadikos a két gyereke. De mi így szerettük, nem akadtunk fent ezen :D
2013. nov. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Na igen.Az én apukám sem tudja,hogy hány éves vagyok.

Néha még meg is vert mikor gyerek voltam.Keveset volt otthon.

Aztán Neki dolgoztam középsulim utolsó évétől.Suli után 10 órát.Aztán éretségi után másfél évet napi17 órát.

Kb éretségi után fél évvel merdezte,hogy hogy megy a suli?Mutassam már meg az ellenőrzőmet?!


Én is így szeretem ahogyan van.Az apukák ilyenek....

2013. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az enyém pedig kever a húgommal. Tíz évvel fiatalabb, mint én és teljesen máshogy néz ki. Ne tulajdoníts neki jelentőséget, tök feleslegesen tuningolod magad.
2013. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én édesapám csak azért tudta, hogy hol van a suli, mert volt hogy ő vitt be bennünket. Egyébként nálunk is többször előfordult húgommal, hogy nem tudta hány évesek vagyunk, mikor van a szülinapunk, melyik osztályba járunk. Pedig szeret minket, csak valahogy ezek az adatok nem maradtak meg benne. Egyébként ezt örököltem tőle, én is nagyon nehezen jegyzek meg pl. születési dátumokat, van hogy a saját névnapomat elfelejtettem mikor van, pedig mindig megünnepeljük azt is.

A te esetedben lehet az volt megtévesztő, hogy a volt sulid közt és aközött ami mellett elmentetek, egy utcányira vannak egymástól. Így lehetséges, ha el is vitt suliba, de napi szinten látta a másik iskolát is és most ismerős volt neki.

2013. nov. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!