Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám azt sem tudja, hova...

Apám azt sem tudja, hova jártam suliba?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa eset történt múlt héten. Kocsival mentünk valahova, elhaladtunk egy suli mellett, és apám hangosan ilyet szólt, hogy nahát, te ide jártál!

Én csak néztem, mert nekem semmi közöm ahhoz az iskolához. Amúgy általános suliról van szó, a város másik végében van, nem értem, miért gondolta, hogy én oda jártam, mikor 1 utcányival arrébb volt a sulim.


Eddig is volt egy olyan érzésem, hogy van egy másik családja, de már biztos. (konkrétan hallottam beszélni a barátnőjével)


Most ezt hogy lehet?....


2013. nov. 19. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az enyém nem tudja hányadikos vagyok.
2013. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy panelházas környék, sok egyforma épülettel? Öt éve lakom lakótelepen, de a saját utcánkat eltévesztem...
2013. nov. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ez egy kisváros... lehetetlen, hogy azt higgye, hogy a város másik részére jártam suliba, ráadásul gyalog! Itt van 5 percre a suli, ahova én is meg a tesóm is jártunk/járunk...


Hallottam őket beszélni, de mindegy.

Tuti.

2013. nov. 23. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!