Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az almom?

Mit jelent az almom?

Figyelt kérdés

Azt almodtam,ogy kigyulladt egy templom, en epp egy ottani dolgozoval mentem vacsorazni,azt hiszem a kantor volt (de ez nem biztos),amikor eszre vettuk,ogy eg a templom visszamentunk, de mire oda ertunk, mar leegett az egesz. Tudtam, hogy tele van emberekkel,megprobaltam oket kimenteni,de a nagy fust matt nem tudtam bemenni. Es senki nem akart segiteni.

Mit jelenthet ez az alom? Kerlektiteket aki tud almot fejteni mondja meg.

Koszonom.!


2013. dec. 6. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasonlatot!

De én ezt komolyan gondoltam.

2013. dec. 6. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az álmoknak jelentése van.

csak este elszabadul a fantáziád és összerak egy "filmet"

olyan dolgokból amiket láttál mostanság vagy megérintett vagy ami szerinted fontos illetve ami tudat alatt hatot ki rád.

Nagy ritkán meglehet álmodni dolgokat amiknek jelentősége lehet, de ennek semmi értelme.

ez csak egy álom.

Én ma azt álmodtam, hogy vmi furcsa zombik támadták meg budapestet meg, hogy tudtam repülni, de rohadt nehezen ment és így tovább..

akkor most én leszek szuperman aki megmenti budapestet a zombik ellen?

nem hinném, csak a városba sokat logók így megmarad bennem, plusz pont zombis játékot toltam előttem, így ezt kombinálta össze az agyam estére.

ennyi

2013. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges értelmezés:


Kérdező:

Bűntudat is állhat a háttérben, segíthettél volna valakin (a valóságban), de elszalasztottad a lehetőséget, vagy félresikerült a dolog. Vagy esetleg neked van valami problémád, és tehetetlennek érzed magad, nem tudsz előrelépni.


Utolsó: a te álmod a változásra és a szabadságra való vágyat jelképezi. A zombik azokat jelképezik akik megakadályoznak ebben.

2013. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, amit mondtál az valóban így van... hmmm
2013. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!