Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az almom?...

Mit jelenthet ez az almom? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Tobbszor almodtam mar a kovetkezoket


1. 8. osztalyba ulok es 3-an vagyunk bent...Az aki tetszik, a haverja , es en. Nagyon nevetunk valamin de nem tudom h min


2. Az enekteremben ulunk es beszelgetunk azzal aki tetszik


3. A suliban odajott hozzam ismet az aki tetszik es megcsokolt


Nem vagyunk kicsit sem barati viszonyban regebben baratkoztunk de nem beszelunk mar regota..nekem nagyon tetszik de o ezt nem tudja....



2013. dec. 2. 00:31
 1/5 anonim válasza:
Amikor mindig arra gondolsz hogy,aki nagyon tetszik,akkor ez lesz belőlle
2013. dec. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MOND EL NEKI HOGY TETSZIK NE HALASZD MÁR EL AZ EGYETLEN ESÉLYED!!!! kezdj el beszélgetni vele akárhogyan, vedd fel a kapcsolatot vele. Legalább kezdj barátkozni vele.


Próbáld meg. Nem veszítesz vele semmit.

2013. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álmaink sosem hazudnak. Lehet ő az igazi. Én 2-es válaszoló voltam.
2013. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mi van ha visszautasit? Eleg barom baratai vannak de o az egyetlen normalis....
2013. dec. 2. 21:55
 5/5 anonim válasza:
Akkor visszautasít.... Legalább megpróbáltad, és nem fogsz még hetekig/hónapokig azon őrlődni, hogy "jaj bakker, ha odamegyek hozzá akkor lehet most együtt lennénk"... Megéri a próbát hidd el. :) És amúgy se támadd le rögtön hogy "szia bejössz járunk?", hanem baráti szögből indítsd, és ha ő is élvezi majd a társaságodat, akkor jöhet a következő lépcsőfok.
2013. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!