Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Valamiféle versenyen voltam, ahol egy tigrisnek dobáltam húst. Éjszaka volt, és teljesen egyedül voltam, a tigris pedig tőlem néhány méterre szabadon mászkált, és úgy tűnt mintha meg akarna támadni, de nem féltem tőle. Ráadásul így vissza emlékezve tigrisnek gondoltam az állatot, de inkább hasonlított egy farkasra. És arra is emlékszem, hogy ahogy a húst dobáltam neki úgy próbáltam irányítani hogy merre menjen. A szüleimet akartam megvédeni tőle. Aztán elfutott és egy folyó mellett találtam magam. Nagyon ködös volt az idő. De leszállt mellettem egy helikopter, és egy csomó vidám ember szállt ki belőle. Mindenki furán viselkedett, és olyanokat mondtak, hogy "Nagyon finom lett a torta, amit sütöttél, add meg a receptjét"

Szóval egy zagyvaság... Köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 16. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

hú meg ha

milyen kezes vagy? bal vagy jobb?

fontos mert a jelenetek sorrendisége más

balosoknál múlt jelen jövő

jobbosoknál jövő jelen múlt


álmodtál már ilyen állatokkal?


Megnézted a neten levő angolnyelvű szimbólum szótárban? www.dreammoods.com

ajánlom, mert te tudod hogy neked melyik szimbik voltk fontosak

2013. nov. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jobb kezes vagyok, és többnyire nem emlékszem az álmaimra, vagy nem is álmodok, de ez valamiért nagyon megmaradt. Főleg a hangulata.
2013. nov. 17. 00:51
 3/3 anonim válasza:
Az ember mindig almodik csak nem emlekszik ra . Egyebkent az alom max 5 percig tart megis ugy erzed hogy otakig tart. Altalaban akkor emlekszel az almaidra amikor "kipihenten" alszol .
2013. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!