Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Egy liftben rekedtem egy sráccal aki már nagyon régóta tetszik nekem. Elég sokáig bentragadtunk. Féltem, a srác pedig megvigasztalt. Megcsókoltuk egymást.

2013. nov. 30. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na szerinted mit?:) 3-at találhatsz!:D Na jó, megsúgom, annyit jelent, hogy gondolom kettesben akarsz vele lenni, meg szeretnél a sráccal több időt tölteni.
2013. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*De főleg,h gondolom kettesben:) Végét már nem is kellett volna odaírnom:)
2013. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az álmainkban a vágyaink realizálódnak. Egyszerűen annyi, hogy nagyon vágysz a srácra.
2013. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

"Az álmainkban a vágyaink realizálódnak."

Ez egy nagyon nagy h.lyeség. Én nem egyszer álmodtam hogy meghalok az álmomban de az öngyilkosság gondolata is már elborzaszt.

2013. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"már nagyon régóta tetszik nekem"

Eza megoldás. tetszik neked, foglalkoztat, sokat gondolsz rá. Természetes, hogy az álmaidban is felmerül. Enniy és nem több. Kár belemagyarázni bármit is.

2013. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Ennyi
2013. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!