Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmoknak milyen jelentősége...

Az álmoknak milyen jelentőségei vannak? Az álmok befolyásolhatják az embert a valós életben? Az álmok beteljesülhetnek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon bejön nekem és sokszor álmodom azt, hogy összejövök vele. Volt olyan is, hogy vmit előre megálmodtam (kis részleteket) és pár hónap múlva beteljesült. Szerintetek az is beteljesülhet, hogy a csajjal összejövök? Am már a halálomat is megálmodtam és nem is 1szer (elvileg súlyos repülőbalesetben fogok meghalni) :( Mit jelenthet ez?
2013. nov. 18. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
még a bibliában Jézus is mondja, hogy aki az álmait követi, az nem normális!
2013. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
álmodtam egy gyönyörű lánytól és 1 hónap múlva gimibe osztálytársak lettünk
2013. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos, attól, hogy álmodban repülőbalesetben halsz meg, az nem biztos, hogy az a valóságban is be fog következni. Jelenthet pl. a valóságban vélemény-változást,csalódást, esetleg valami újdonságot. (Lehet, hogy éppen abban a lányban fogsz csalódni, akivel össze akarsz jönni?)
2013. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álmok a valoságba soha nem igazak mese mese mese
2013. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!