Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet, hogy miután egy...

Hogy lehet, hogy miután egy számomra teljesen közömbös fiúval álmodtam, kiderült, hogy szinte minden téren van bennünk közös?

Figyelt kérdés
nemrég egy csoportba kerültem vele az egyetemen, szóval úgy voltam vele mint egy csoporttárssal a sok közül. aztán elkezdtem vele álmodni és akkor figyeltem fel rá. és miután úgy éreztem, hogy kölcsönös az érdeklődés, megszólítottam és kiderült, hogy létezik olyan ember a földön, akinek szinte teljesen hasonló az érdeklődése, a világképe és ízlése mint nekem, ez pedig elég ritka mert nem vagyok egy egyszerű eset. de ha nem álmodom vele, ez nem történik meg. vagy fogjuk ezt is a szexuális vonzalomra?

2013. nov. 14. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg volt pár apróság, ami megfogta a tudatalatti figyelmedet vele kapcsolatban. Pl. hasonló módon öltözik, hasonló jegyei vannak, hasonló érdeklődésű baráti társasága van, mint neked. Vagy valami apró egyezés, pl. ő is szemüveges, vagy ő is kék szemű, vagy ő is Budmil táskát hord, vagy valami ilyesmi apróság. Ahhoz elég, hogy egy pillanatra megakadjon rajta a figyelmed, még ha nem is tűnt fel elsőre. Ez már elég ahhoz, hogy az agyad valami álmot fabrikáljon vele - így kerül át a tudatalattidból a tudatodba az információ. A vele való álmodás pedig már felhívta rá a figyelmedet, innentől figyelni kezdted, és az egyre több közös vonal, hasonlóság felfedezése már magától jött.


" hasonló az érdeklődése, a világképe és ízlése mint nekem, ez pedig elég ritka mert nem vagyok egy egyszerű eset."


Senki sem vélekedik úgy magáról, hogy ő egyszerű eset lenne. Mindenkinek van valami heppje, bogara, furcsasága, általában több is - így aztán senki sem egyszerű eset :)

2013. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de akkor miért nem azzal álmodtam aki már az elején tetszett? amúgy nincs bennünk külsőre semmi hasonlóság, az elején talán még antipatikus is volt..
2013. nov. 15. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!