Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy srác és majdnem...

Volt egy srác és majdnem összejöttünk de mégse. Mikor kiderült hogy mégse lesz semmi azóta 1hétig vele álmodtam. Most meg megint mintha szeretne tőlem valamit. Lehet azért álmodtam vele olyan sokat mert most majd összejövünk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 21:06
 1/7 anonim válasza:

de furcsa velem is tortent egy ilyesmi eset

h joba voltunk meg minden es utanna nem lett belole semmi

es egy hetig vele almodtam

de pontosan mit almodtal vele?

szerintem nem fogtok osszejonni mert ense jottem ossze aval a pasival

de lehet ez nallad mash lesz

sok szerencset:D

2010. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hasonló cipőben járunk.(én is majdnem mindne este azzala fiúval álmodok akit szeretek)

Am sztem azért van mindez,mert bizonytalan vagy,hogy most mi lesz és sokat gondolkodsz ezen.Na meg persze hiányzik is:)

Remélem összejöttök:) Sok sikert!:D

2010. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Amúgy olyanokat álmodok hogy smst ír meg egyszer beszélni akart velem de én épp telefonáltam meg azt hogy a suliba mindig nézett-ezt már többször is mivel a valóságban is mindig nézett
2010. aug. 17. 21:21
 4/7 A kérdező kommentje:
hát az tényleg igaz hogy sokat agyalok a fiún.. de nem hiszem hogy szerelmes lennék csak nagyon jólenne vele lenni végre
2010. aug. 17. 21:22
 5/7 anonim válasza:
Ebben semmiféle jövendölés vagy ezoterikus dolog nincsen. Egyszerűen, az agy az álomban azokat az emlékeket dolgozza fel legfőképp, amik aznap történtek. Ha te sokat agyalsz a fiú miatt, akkor értelemszerűen vele fogsz álmodni.
2010. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez nem minden esetben van így! Mert a tesóm volt pasijával álmodtam ma pedig nem is jutott eszembe.. és olyan dolgot csináltunk hogy még most is hányingerem van :S
2010. aug. 17. 21:52
 7/7 anonim válasza:

Legfőképp nem egyenlő azzal, hogy mindig:)


Az agy álmodás közben a memóriából is szokott egyes dolgokat az álomba tenni. Mivel tesód volt pasija is benne van a memóriádban(emlékszel rá), így nyilván előfordul az is, hogy belekerül az álmodba.

2010. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!