Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha már párszor álmodtam...

Ha már párszor álmodtam ugyanazzal a fiúval, hogy összejöttünk, aki tetszik nekem, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Még személyesen nem ismerem ezt a fiút, csak láttam párszor, majd szeptemberben fogunk egy suliba járni..

Néhányszor már álmodtam, hogy szerelmesek vagyunk meg hogy járunk. Ma éjjel is ezt álmodtam.. (bocsi ha hülyén fogalmaztam, de máshogy nem tudom leírni)

Köszi a választ :)

15/L


2011. jún. 30. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
vágyszrá hogy megtörtényen.és álmodban ezér látod sokszor.
2011. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Fúúúh xD ne haragudj de ezt a buta kérdést.

tetszik neked -> azt álmodod, hogy összejöttök... na vajon mit jelent...

ez olyan. éhes vagyok, levest akarok enni. ez mit jelent? xDDDD áááááh meghalok :D

2011. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mikor almodsz, a gondolatok elszabadulnak: az emlekek, a vagyak, az erzesek egy kupacba tomorulnek. A te esetedben, neked bejon ez a fiu, es vele almodsz.. hat ha babonas vagy, akkor gondolhatsz arra, hogy osszejosztok, de ennek eleg kicsi eselye van. Joskonyvek szerint egy ilyen alomnak a jelentese, hogy meg leszel ajandekozva.
2011. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam és úgy is tudom hogy az ember mindig arról álmodik amivel nappal sokat foglalkozik :) és gondol rá . Ami jelen van az életedben . Ez esetben te nagyon szeretnél összejönni avval a fiúval és ezt kivetíted az álmaidra . Remélem sikerül :) ha meg még alakulóban van akkor további szép álmokat :) !
2011. júl. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AZÉRT ÁLMODOL ILYET MERT MEG AKAROD ISMERNI SZEPTEMBER UTÁN NEM FOGSZ ILYET ÁLMODNI SZERINTEM
2011. júl. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tifike válasza:
na figyelj a lényeg a fiu tetszik neked de elmondok neked ingyen mindent rola ha leirod hogy mi van veletek elmondom hogy mi hogy lesz mert én megérzö vagyok
2011. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!