Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Zokogva ébredtem, mert álmomba...

Zokogva ébredtem, mert álmomban arra vártam hogy megtudjam, hogy a másfél éves kisfiam másnapra meghal-e vagy nem. Ráadásul hirtelen az is kiderült, hogy cukorbeteg. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Épp egy gyógyszertárban voltam, ott valami kartonon láttam egy "+" jelet. Ezt már nem tudom hogy a cukorbetegségére utalt vagy hogy rákos. (Ugyanis úgy rémlik, hogy rákos volt álmomban, de ez 1 nap alatt derült ki). És ajánlottak valami olyan vöröshagymát, amit ő is megehet a cukrára. (Tudom hülyeség)

Aztán épp fizettem volna érte, de csak rengeteg apró volt nálam, és rázkódtam a sírástól álmomban. Aztán erre is ébredtem.


2010. máj. 5. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt álmodod, hogy valaki meghal álmodban akkor az azt jelenti, hogy az illető sokáig fog élni. A környezetemben sok mindenkiről álmodtam már azt, hogy meghalt és szerencsére még mindegyik életben van. :)
2010. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szereted a gyermeked.Nagyon jó lehet vele a kapcsolatod is, ha így csinál az agyad aggódni valót. Most dolgoztad fel a mindennapi stresszt, mert nappal,lehet hogy nincs okod egy jót sírni. Legalábbis remélem.

Nekem akkor voltak a párommal nagy szakítós sírós álmaim amikor a legboldogabbak voltunk együtt nappal. Az ember legbelül fél a szerettei elvesztésétől.

2010. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mikor megszakadt az álom, még akkor nem halt meg. Csak vártam hogy megtudjam.

Én is mostanában gyakran álmodok szakítással a párommal, pedig ennél közelebb nem is lehetnénk egymáshoz. Érdekes...

2010. máj. 5. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs problémánk akkor az agyunk csinál magunknak. Lehet, hogy van valami szerepe, hogy időnként kiboruljunk és ha nappal nem megy akkor éjjel...
2010. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én a papám halálát álmodtam megy elötte 2 2.5 hónappal ...ami sajnos bejött de ez nem azt jelenti hogy mindekinél igy van.
2010. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem így lesz! Köszi
2010. máj. 5. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Én régebben azt álmodtam, hogy meghalt a nővérem.

Sírva keltem fel, beszaladtam a szobájába, de üres volt az ágya. Sírtam az ágyánál, mert az hittem igaz volt, és utánna tértam észhez, hogy már elment dolgozni reggel.

2010. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak a félelmedet álmodtad meg. Minek kell neked ilyeneket kérdezni, hogy meghal-e?? -_-"

Semmi sincs előre megírva... nyugodj meg...

és ha egyszer cukorbeteg, akkor inkább arra ajánlották a hagymát, nem a rákra...nemde??

2010. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett?! Írj kérlek! Igazán érdekel.
2022. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!