Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hadvezér voltam előző életembe...

Hadvezér voltam előző életemben?!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már kb.2 hete mindig olyasmiket álmodom, hogy egy tábornok vagy valami ilyesmi vagyok, és csatába megyek, ahol valahogy megölnek. Nem mindig pontosan ugyanazt álmodom: van, amikor teljesen modern fegyverekkel harcolunk és van, amikor kardokkal meg nyilakkal. Szerintetek ez miért lehet? Teljesen normális 14 éves lány vagyok (elvileg).

2013. nov. 9. 18:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nincs előző élet, más oka lehet.
2013. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én előző életemben T-rex voltam.
2013. nov. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Milibindi ***** válasza:

Én voltam **s utazáson és egy szegény lány voltam. Barátnőm többször volt, de soha nem volt nemes vagy pap! Homoszexuáléls férfinak pl látta már magát, egy egyszerű munkás parasztnak , éhező szegény gyereknek és egy lánynak akit a nővére meg akart ölni,mert őt jobban szerették a szülők. Meg egy favágónak. Volt még egy csinos szőke lány aki érdekből pasizott. Utána jelenben utazott többször ,mert ezt is lehet,

Állítólag álomban is jöhetnek elő régi emlékek, nekem ilyen nem volt ,barátnőmnek sem. Nem tudom 14 évesen utazhatsz-e. Arra vigyázz hipnózisosra ne menj az veszélyes lehet !



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem lehetséges. PL én 23 vagyok mulkór a barátaimmal elvoltunk túrázni az Egri, és életembe sosem voltam ott, és tisztára olyan érzésem volt mint a tudnám hogy mi hol van és előjöttek képek mint egy emlék. Nem hazudok
2013. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Sir Butcher


valószínü hogy ezeknek az embereknek azért volt ilyen előkelő életük mert igazábol nem is volt csak beképzeltek maguknak egyet xd

2013. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ez lehetséges én egy vándorló lány voltam de nem az álmomból jöttem rá
2014. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!