Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hadvezér voltam előző életembe...

Hadvezér voltam előző életemben?!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már kb.2 hete mindig olyasmiket álmodom, hogy egy tábornok vagy valami ilyesmi vagyok, és csatába megyek, ahol valahogy megölnek. Nem mindig pontosan ugyanazt álmodom: van, amikor teljesen modern fegyverekkel harcolunk és van, amikor kardokkal meg nyilakkal. Szerintetek ez miért lehet? Teljesen normális 14 éves lány vagyok (elvileg).

2013. nov. 9. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

14 éves lány vagy elvileg?

most akkor a korod nem tudod biztosan, vagy a nemed kérdéses?

amúgy azért álom az álom, mert azt csinálhatsz álmodban amit akarsz.

én pl mindig búzaszemeket számolok egy gabonaraktárban, de valahogy soha nem tudok a végére érni!

2013. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Az álmok a képzelőerőből merítenek. Én gyakran álmodok macskafülű csajokról - mert sok anime-t nézek, és imádom a macskafülű csajokat.

...

Előző élet nincs. Egy életed van a mostani.

2013. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"14 éves lány vagyok (elvileg)" xDD Már ebben sem vagy biztos?
2013. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én előző életemben Jeanne d'Arc voltam :-)
2013. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Abban nem vagyok biztos, hogy normális vagyok :D
2013. nov. 9. 19:15
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Prödl Annácska,


Erre több százezer jelentkező van még rajtad kívül, csak szólok :D


Egyébként ebben a reinkarnáció dologban csak egyet nem értek - miért van az, hogy mindenki magasztos, általában nemes volt előző életében? Mindenki hadvezér, lovag, király és hercegnő, bankár, földesúr volt? Valahogyan olyat sosem hallok, hogy földműves paraszt volt (vagyis a népesség 95%-ba tartozott volna). Vagy ez alapján a szegényeknek még lélek sem jutott??

2013. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Én előző életemben sem

hittem a reinkarnációban.

2013. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt én is furcsállom. Olyat már hallottam, hogy az előző életében: pap, nemes, fegyverforgató, stb. volt, de soha nem jobbágy, rabszolga, prostituált, stb.
2013. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Én előző életemben veccő készítő voltam. Sok-sok loút veccőztem meg abban az életemben, nem igazán kedveltem őket. De megbántam és a mostani életemben mindent megteszek eme csodálatos lényekért.
2013. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es: ha láttad a loút elöző életben, akkor létezik ès pont.
2013. nov. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!