Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyanoktól kérdezem, akik...

Olyanoktól kérdezem, akik hisznek ebben: lehet, hogy egy bárónő voltam előző életemben? És az is lehet, hogy Ő volt a férjem?

Figyelt kérdés

Többször álmodtam, hogy az 1600-1700-as években élek, egy gyönyörű kastélyban. Nagyon szép, abroncsos szoknyáim voltak, gyönyörű színes kalapokkal, kiegészítőkkel, cipőkkel. Mindenem megvolt, amit ember csak kívánhat: siker, anyagi jólét, egészség, szép holmik, egy gyönyörű kislány... Csak egy valami, vagyis inkább valaki hiányzott: a férjem. (Volt, csak nem volt velem.) Háborúban volt... Minden nap vártam, hogy hozzanak valami hírt... Boldognak kellett mutatnom magam, bár a lelkemben nagyon nagy szomorúság volt, és nagyon magányos voltam. A kislányommal is csúnyán viselkedtem, nem is szerettem igazán. (Pedig a valóságban imádom a gyerekeket...) :´(


Aztán egyszer hazajött a férjem (aki álmomban a férjem volt, ismerem is a valóságban, és volt egy olyan érzésem, hogy ismerem valahonnan), akinek nagyon örültem. Igaz, hogy sebesült volt, de hamar meggyógyult. Nagyon nagyon jóképű volt. Fekete hajú, gyönyörű, nagy, fekete szemű. Olyan olaszos... ;) Ezekután minden jóra fordult, és boldogan éltünk, amíg meg nem haltunk.


IGAZ LEHETETT? NEM HISZEK AZ "ELŐZŐ ÉLETBEN"... MIT GONDOLTOK?


2011. febr. 6. 12:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nagyon megrémisztett ez az álom, mert az előbbiekben említett férfit ismerem - ahogyan már írtam -, és a valóságban is szerelmes voltam belé, de mivel nagy a korkülönbség (kb. 20 év), neki felesége van és 2 gyereke, ezért köztünk nem lehet és nem is lehetett soha semmi...
2011. febr. 6. 12:04
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Sajnálom, de nem igaz. Emlékszem rád és te csak a szobalány voltál, a férjed pedig kocsmában volt mindig, ahol verekedett a többi alkoholistával. Ez volt az ő háborúja. A bárónő pedig én voltam.
2011. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár nem ilyen válaszra számítottam! Gondoltam, hogy nem fogtok hinni nekem, és már bánom is, hogy kiírtam a kérdést... De mindegy, azért hiszem, hogy értelmesek is fognak válaszolni!
2011. febr. 6. 12:17
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
a második sornál elakadtam, mert nem hiszem hogy abroncsos szoknyákat használtak, sokkal inkább több, nehéz alsó szoknyákat használtak...
2011. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Rendben. Az én álmomban így volt.
2011. febr. 6. 12:33
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Akkor a te álmod egy párhuzamos dimenzióban játszódott, amiben más volt a divat. Ezek szerint nemcsak hogy előző életed volt, hanem dimenziók között is tudsz utazni.
2011. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább arra tippelnék, hogy a régi szerelmet ültetted be az álmodba, mint egy vágyat. De mivel előző életek márpedig vannak, ezért lehetséges, bár én inkább az előző verziót mondanám.
2011. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszolónak, hogy normálisan válaszolt! A többieket pedig nem kommentálnám, mert nem szeretnék vitába kerülni - annyit nem ér meg az egész... :)

További gyönyörű, napsütéses napot kívánok!

2011. febr. 6. 12:50
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

neked is gyonyoruseges napsuteses napot, mert tenyleg az van kint.


De a kerdesedet illetoen.


Miert kell belemagyarazni az elozo elet ugyet egy egyszeru alomba, amibe beleraktal egy ferfit akire valaha vagytal?

MIert nem logikusabb es egyszerubb magyarazat az, hogy te vagytal, lehet h titkon meg mindig vagysz arra a ferfira, es egy film, vagy valaminek a hatasara errol a korrol almodsz????


arrol mar nem is beszelve, hogy bar valoban egyszeruen fogalmazott az elso kollega, de miert van az, hogy aki elkepzeli az elozo eletet, az mindig valami nemes volt, kiraly volt, vagy epp a napoleon szeretoje, udvarholgye. Sohasem, egy egyszeru parasztasszony, aki vagy a foldeken dolgozott, vagy az allatokkal a mocsokban, es mivel a kozepkorban 30 ev koruli volt a varhato ellettartam egy lazadasnal baltaval a fejben hunyt el es nem szep temetese volt csak, ugy belehanytak a foldbe???


miert az elozo az amirol hallani csak, mikozben a valoszinubb a masodik vonal? ( hisz nyilvan lenyegesen tobb volt a paraszt mint a nemes.)

2011. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Lehetett egy előző élet,mivel erős érzések fűződnek az álmodhoz és nagyon részletesen emlékszel rá,eléggé gyanús,hogy előző életedet álmodod meg.Én hiszek benne,mivel van hasonló tapasztalatom.Erősíti a gyanút,hogy jelenlegi életedben is ismersz egy hasonló férfit.Állítólag,akik előző életükben együtt voltak,következő életekben is összehozza őket "sors",csak más-más szerepekben.

Gondolkozz el rajta,voltak,vannak-e olyan szokásaid,amik előző életedből jöhettek át?

Az álombeli és jelenlegi természeted között van-e hasonlóság?

Az álombeli kislányra emlékeztet most valaki az ismerőseid közül?


Nos,mivel álmodban teljesült a legnagyobb kívánságod és visszatért a férjed,valószínű,ez valóban így is lehetett abban az életben.Most ezért gondolom,nincs szükség arra,hogy újra együtt legyetek,mint házasok.


szóval ,ilyen összefüggéseken érdemes lehet elgondolkozni,hátha jobban össze áll a kép.

2011. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!