Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyanoktól kérdezem, akik...

Olyanoktól kérdezem, akik hisznek ebben: lehet, hogy egy bárónő voltam előző életemben? És az is lehet, hogy Ő volt a férjem?

Figyelt kérdés

Többször álmodtam, hogy az 1600-1700-as években élek, egy gyönyörű kastélyban. Nagyon szép, abroncsos szoknyáim voltak, gyönyörű színes kalapokkal, kiegészítőkkel, cipőkkel. Mindenem megvolt, amit ember csak kívánhat: siker, anyagi jólét, egészség, szép holmik, egy gyönyörű kislány... Csak egy valami, vagyis inkább valaki hiányzott: a férjem. (Volt, csak nem volt velem.) Háborúban volt... Minden nap vártam, hogy hozzanak valami hírt... Boldognak kellett mutatnom magam, bár a lelkemben nagyon nagy szomorúság volt, és nagyon magányos voltam. A kislányommal is csúnyán viselkedtem, nem is szerettem igazán. (Pedig a valóságban imádom a gyerekeket...) :´(


Aztán egyszer hazajött a férjem (aki álmomban a férjem volt, ismerem is a valóságban, és volt egy olyan érzésem, hogy ismerem valahonnan), akinek nagyon örültem. Igaz, hogy sebesült volt, de hamar meggyógyult. Nagyon nagyon jóképű volt. Fekete hajú, gyönyörű, nagy, fekete szemű. Olyan olaszos... ;) Ezekután minden jóra fordult, és boldogan éltünk, amíg meg nem haltunk.


IGAZ LEHETETT? NEM HISZEK AZ "ELŐZŐ ÉLETBEN"... MIT GONDOLTOK?


2011. febr. 6. 12:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

13:25

Én rengeteg sok történetet olvastam,hallottam előző életekről.És bizony nagyon sokan igen csak egyszerű életre emlékeznek vissza,volt gyári munkás,hajós,házi asszony .Fiatal,öreg és gyermek korra is vissza emlékeznek,stb,stb...Nem csak úri és nemesi életre emlékeznek vissza a beszámolók.Csak nyilván az utóbbiak érdekesebbek,ezért jobban megmaradnak az olvasóban.

Ha majd Te is sok ilyen történetet végigolvasol,rá fogsz jönni, milyen nagy köztük a változatosság!

2011. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.


Egy ideig a kristálygyerek téma volt a menő.

Utána jöttek diatorék, hogy elutaznak idegen civilizációkat megismerni (tényleg, mikor mennek?)

Most meg mindenki az előző életét kutatja.

Kíváncsi leszek ez után mi lesz a sikk.

2011. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

Ha tudományos választ keresünk, akkor elképzelhető, hogy láttál esetleg egy filmben egy jelenetet, vagy olvastál valamit, amire esetleg már nem is emlékszel, mégis megragadta a fantáziádat és a tudatalattid magába építette és ez jelenik meg álmok formájában.


De én ugyanúgy elképzelhetőnek tartom azt is, hogy esetleg egy előző életed emlékei jönnek így a felszínre.

2011. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Lehetséges az is, hogy csupán összekombináltad a dolgokat álmodban, de ugyanúgy lehet előző élet is. A lényeg igazából az, hogy még ha tényleg az előző életedet is láttad, neked akkor is a mostani életedre kell koncentrálnod. Erőt meríthetsz az előzőből, lehetnek szép emlékeid (viszont ilyen szempontból nem is fontos akkor, hogy előző élet, vagy álom, mind a kettő kellemes emlék marad csak). Viszont, ha tényleg előző életed volt, akkor magyarázhatja, hogy miért szerettél bele most is abba a férfiba, ám azon nem változtat, hogy nem lehettek együtt, ezt el kell fogadnod… talán könnyebb úgy elfogadni, ha tudod, hogy most azért éreztél így iránta, mert előző életetekben szerettétek egymást, és már boldogok voltatok együtt.
2011. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%

Igen ez igaz lehetett! De az is lehet, hogy az amire vágytál álmodban megtörtént! Az agy ilyen! Azért, hogy kielégítse a vágyaidat, ezért álmokban halmoz el azzal amit szeretnél!


Ezt onnan tudhatod meg mi volt, hogy elmész egy jósnőhöz, hogy elmondja, mi voltál előző életedben.


Ha a bárónő egyezik, akkor a pasi is!

2011. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon elgondolkodtató válaszokat írtatok! (Az elsőtől az utolsó válaszolóig mindenki - köszönöm!) : ) Jósnőhöz nem szeretnék elmenni, mivel sem anyagi keretem nincs, sem kedvem... csak ez az álom - ami többször is megismétlődött - nagyon kíváncsivá tett.
2011. febr. 7. 19:46
 17/19 anonim válasza:
54%

Ém hiszek ebben sajnos..

Nem rég meghalt a papám pontosan 14:05 és 14:10 között és az unokatesómnak akkor született gyereke 14: 08 -kor

És mikor megláttam annyira hasonlított a papámra

És ez olyan furcsa...

2011. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha tényleg választ akarsz kapni a kérdésedre, menj el egy regressziós hipnózisra. Ott majd kiderül. Szerintem lehetséges, de álom is lehetett. (Bár őszintén megvallom én jobban hiszek az előző életes verzióban, de én mindig is túlságosan spirituális voltam...)
2011. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
77%
Igen lehet. De jobb nem tudni az előző életeket. Nem hiába nem emlkészünk rá. Üdv.
2011. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!