Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehet vissza emlékezni...

Hogyan lehet vissza emlékezni egy álomra?

Figyelt kérdés
Àlmodtam valamit, de mikor felkeltem rosszul éreztem magam és bűntudatom volt de nem tudom hogy miért?! Sajnos nem emlékszek pontosan arra hogy mit álmodtam és hogy mi válthatta ki ezt az érzést.
2013. okt. 23. 02:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Elalvás előtt számold meg a szoba sarait, és mielőtt elaludnál, ne nézz ki az ablakon! (nagymamám tanácsa)
2013. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Melody_* válasza:

Szia! Amikor álmodunk, nagyon gyakran a valóságot kompenzálja a tudatalattink, vagy az ébrenléti időszakot dolgozza fel az agyunk. Gondolkozz el rajta, hogy nincs-e valami az életedben, ami miatt bűntudatot érezhetsz tudat alatt?

Az emlékezés minden embernél másképpen működik. Van, aki szinte soha nem emlékszik az álmaira, és van aki mindig, minden egyes mozzanatra. Hogyha emlékezni szeretnél egy ködös álomra, akkor nagyon fontos, hogy mindig ébredés után közvetlenül próbáld felidézni! 5-10 perccel később ugyanis az álom "elgurul", vagyis fokozatosan elhalványul a kép róla. Úgy tudod a legkönnyebben felidézni az álmot, ha előbb nagyon erősen az érzésre koncentrálsz amit kiváltott. Ilyenkor általában kis foszlányok is megjelennek az álomból, és ezeken gondolkozva egyre több minden (nálam legalábbis így működik.) Próbálj meg erősen koncentrálni, és mindig közvetlenül ébredés után!

Remélem tudtam segíteni. :)

2013. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utolsó válaszoló arra nincs valami tipped hogy lefekszem aludni és utánna csak annyi van meg hogy felébredem szoktam erősen koncentrálni rá hogy mi is lehetett az álom de csak sötét kép van.de amikor álmodom(nem mostanában volt) akkor emlékszem mindenre ez mi?(hogy nem álmodom)
2014. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!