Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom sokszor róla?...

Miért álmodom sokszor róla? Nagyon furcsa.

Figyelt kérdés
A helyzet az ,hogy szoktam álmodni 1 sráccal létező személy ritkán látjuk 1mást mert messze van,mikor álmodom vele és csak látom , de nem beszélünk az álmomban olyankor ,nem találkozom vele az életben , amikor pedig álmodom vele és beszélünk vagy pedig megérintem akkor mindig találkozom vele valahogy.Elég furcsa ez igy ,elejében fel sem figyeltem erre de mostanában olyan sűrűn álmodom vele hogy képtelen vagyok nem ezen agyalni és mindig beválik,nem rémiszt meg csak furcsának találom,nem is tudom miért írtam le... az remélem valaki tud mondani valaki okosat,valakivel történt már ilyen?

2013. okt. 3. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

ne maradj itt válasz nélkül.

valamit szimbolizál az álmodban.


egy olyan részedet szimbolizálja szerintem amit még nem ismertél meg.


adj meg több kapszkodót. Milyen viszonyban vagytok, milyen érzelmeket vannak benned vele kapcsoaltban, hogyan váltatok el?

2013. okt. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Régóta ismerem úgy másfél éve,nem éreztem semmit iránta barátnak tekintettem,aztán idővel megkedveltem kicsit jobban is mint kellene kölcsönös volt az érzelem.Az utóbbi időben viszont beszélünk majd nem általában csak akkor ha véletlen összefutunk.Én szeretném látni is hallani felőle de olyan sokszor én irtam neki én kezdeményeztem a beszélgetést hogy már kezd kellemetlen lenni hogy én irok rá folyamatosan és hülyén is érzem már magamat és már nem írok neki.Ha pedig találkozunk mindig tök máshogyan viselkedik (pozitív értelemben) és már nem tudok mit gondolni...én kedvelem de nem hiszem hogy sokat érnék el vele ha megmondanám neki mert tudom milyen....

Nem tudom ebből mit tudsz leszűrni....viszont ha megfigyelem az álmaimat vele kapcsolatban mindig tudom hogy a közeljövőben találkozom e vele vagy sem és ez jó dolog igazából nem szeretném ha megszűnne.

2013. okt. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!