Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent, vagy mi lehett?

Ez mit jelent, vagy mi lehett?

Figyelt kérdés

Egy óceán szigetének szélén vagyok,a falai 5-6 méterek és ez miatt nem tudok felmenni,előttem barlang olyan 2-3 méter hosszú,rajta egy 4-5 ember aki nem tud a szigetre feljutni

Megjelenik előttem egy fehér ruhás szőkés hajú nő az arcát nem láttam mert sose fordult meg,ekkor nem éreztem félelmet és elindult vagyis lebegett a viz felett vagy mi és elvitt engem egy kijárathoz és eltűnt szóltam annak a 4 embernek hogy itt ki lehet menni beugortak a vizbe es jottek utánnam,végül kiérve egy végtelen hosszú mező volt és eltűnt a nő és felébredtem.



2013. szept. 16. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Álom volt.
2013. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban ezt álmodtad akkor miért érdekel. Elvégre minden nap álmodsz. Vagy te mind egyes nap megkérdezed az álmaid jelentését? Bugyuta.
2013. szept. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint az oka érdekel. Miért kérdezted ezt meg, miben volt ez más mint mondjuk a többi álmod... Ennek így nincs értelme. Mármint a kérdésfeltevésednek.
2013. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél, mit jelentsen? Mindenki álmodik, sokszor még ennél cifrábbakat is, mégse rohannak ide megkérdezni, hogy mi a ménkűt jelent, mert tudják,, hogy nem jelent semmit. Álmodtak, felébredtek, kész.
2013. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!