Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent ez az álom?

Ez mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Múltkor imádkoztam a nagypapámnak hogy vigyázzon a családra. Az nap éjjel azt álmodtam hogy szellem formájában nyitogatja az ablakokat, vagyis tudom hogy ő volt mert kérdeztem: papa, te vagy az? Válaszkénf egy újabb ablak kinyitását kaptam. Tegnap este azt hiszem nem neki imádkoztam mégis ez volt az álmom: éjszaka nem tudtam aludni, reggel átmentem a nagymamámhoz aki valami olyasmit mondott hogy papa is mondta hogy nem tudtál aludni, dehát a Papa már az álmomban se élt ( :( ). Aztán meg csak annyira emlékszem hogy magától elkezdett járni egy papucs és sírtam az ijedtségtől. Egy szóval ilyesztő jelenségek voltak az álmomban.

2013. szept. 20. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Arról van szó, hogy nem tudod hol van a nagypapád... ez a világ annyira ismeretlen az emberek számára, hogy természetes, ha félünk tőle... Ezt vetitette le az álmod.
2013. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"ijedtségtől. Egy szóval ilyesztő "

Valóban az.

2013. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!