Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Régen tetszett egy fiú, akivel egy iskolába jártunk, ám nem beszéltünk egymással még soha az életben.. Csak köszönési viszony, viszont chaten meg bókok/csókok hagyták el az üzeneteket... Mármint csak diszkréten.. Burkolt, aranyos kijelentések.. De nagyon édi volt:) És folyton róla álmodok.... Amikor már túllépnék rajta, akkor mindig valahogy visszajön.. Folyton róla álmodok és mindig mást. Olyan álomszerűen képzeltem el mindig is.. Tegnap is azt álmodtam, hogy a házunk udvarában folyton elbújik előlem, és amikor megtalálom, akkor elkezdünk labdázni és nagyon örülök neki, de aztán megint eltűnik.. És még valakik voltak ott, gondolom néhány barát.. De tudom, hogy ez sohasem jöhet össze... De mondjuk ez a dolog összetettebb, jóval... Ha valakinek bármi kérdése van, akkor kérdezzen.. Ha esetleg nem lenne tiszta. Már a barátnőm is álmodott rólunk régebben.. Meg úgy sokak szerint összeilletünk volna. Amúgy 14 vagyok, a srác pedig 19.. De mint mondják, a szerelemben a kor nem számít! Kivéve ha 40 év van, egy pár között! :D Köszönöm előre a válaszokat! ;)

2013. szept. 19. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Irkáljál vele, esetleg talizzatok, de még le ne feküdjetek, nemtom lesz -e ebből valami, de ha lesz, akkor azzal majd még két évet várjatok sztem!! Ja és még valami, lehet, hogy most mégse kéne még írnod neki közösségi oldalon, mert még "kiscsaj" vagy hozzá. Talán picit később, amikor már nem lesz olyan zavaró a korkülönbség, mert gondolom, őt azért zavarná. Hát, nemtom szal én a helyedben, bár nem ismerem a szitut, 1-1,5 évet várnék:)
2013. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*de mondom ,nem ismerem a szitut, szal nemtom:$:)
2013. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!