Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez a két visszatérő álom...

Ez a két visszatérő álom jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Legalabb havonta álmodok arrol hogy:


1. Autot vezetek es nem fog a fék. Hiába nyomom tövig,pánikolok hogy az elottem haladonak neki megyek, csak nagyon lassab lassul le az auto. (a végén ennek ellenére nem ütkozok)


2. Beszélek es elezdenek hullani a fogaim. sorba potyognak a szamban mig vegul mar beszelni se tudok mert tele van a szam. Vagy elkezdenek kihullani es a kezembe köpöm ki marok számra.


2013. szept. 17. 14:41
 1/5 anonim válasza:
Szerintem teljene normális álmok, nekem is megtörtént mindkét álom már, az első nem is egyszer. Az első arra utal, hogy nem tudsz valamit kordában tartani, a második meg [link]
2013. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
fogaid, ha mind kifutnak: egészségesnek gonosz; betegnek egészséget jegyez.
2013. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jesszum, megint a népi babonák... el ne hidd, hogy betegséget, vagy halált jelent a foghullás!


Zágon Juditot ajánlom, ha bármikor megfejtendő álmod adódna. Idézek tőle:


„Fogaim mozognak, morzsolódnak, kiesnek…”

A fogak az önérvényesítés látható formáját szimbolizálják: „kimutatjuk a fogunk fehérét”.

Törmelékes tönkremenése és kiköpködése a haragunk szétaprózódását jelenti: a dühöt nem ott és akkor fejezzük ki, ahol keletkezett, hanem, miután felőrölte nyugalmunkat, „találomra” szétköpködjük, többnyire ártatlan áldozatainkra. Egyben kieső fogak az agresszió teljes visszatartására, vagy a túlzott kieresztése miatti bűntudatunkra utal.


„Autót vezetek, pedig nincs jogosítványom….”

Az autóvezetés az álmodó vezetői hajlamáról szól. Sok fiatal gond nélkül vezet álmában, pedig életében nem ült a volánnál, ez erősen domináns, nehezen irányítható hajlamra utal. Ha valaki álmában bajlódik a vezetéssel, életvezetési, önvezérlési gondjai lehetnek. A sebesség, a fék, a gáz, a kuplung, a sebváltó… utalnak az életvezetés egyes területeire – a túlhajszoltság, önkontroll, mértéktartás, váltás, változás témájában.


Saját véleményem: Azért nem tudsz megállni az autóval, mert az életben sincs féked, nem működik, csak lassan. Túlhajszoltság, nincs megállás, hajtani kell, még ha neki is mész másoknak, ami szerencsére nem esik meg.

A fogakhoz nem hiszem, hogy sok elemzés kéne, a szöveg magáért beszél :) Tedd helyre azt a haragot. ;) Akár egészben, akár darabokban jönnek a fogaid...

2013. szept. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Mind hasznos volt a maga modjan.


Tulhajszolz agyok mert ket helyen dolgozom napi 12 oraban (csak a hetvege szabad), gyulolom a munkahelyem, rettegek az elmulastol,nem erem utol magam az eletben,mar a gyerek dolgon kellene toprengeni de még csak az érzés sincs meg, de még az anyagiak se.


Most ajánljatok egy jo pszihoterapeutat is :D

2013. szept. 18. 18:35
 5/5 powerpocok válasza:
Sajnos velem is mind a 2 megtőrtént már :( Főleg a második. Csak az összes fogam a kezembe köpöm és mint hogy ha 100 kilós valami húzná ki őket és rohadtúl fáj :( Nekem lila gözöm sincs mi lehet az. De az autóvezetésnél nekem minden mindig tökéletesen megy, csak a lámpákat nem tudom bekapcsolni. Mint te a fékeket.
2013. szept. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!