Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez a visszatérő...

Jelent valamit ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Más másodjára álmodom ezt, kicsit eltérő részletekkel de a lényeg ugyanaz.

Tesi óra volt ami után el akartam menni a büfébe de hirtelen egy Coop bolt előtt találtam magam két általános sulis osztálytársammal. A lényeg hogy vissza kellett mennünk a suliba..ahogy beértünk a terembe valami csillagászati előadás volt..odajött hozzánk egy szervező és angolul beszélt én meg elmondtam neki hogy miért késtünk el és amikor azt mondtam hogy 'mert nem akartam bajba kerülni' felébredtem és tudom hogy a másik álmomból is ugyanekkor ébredtem fel.

Van ennek valami jelentése, vagy ne foglalkozzak vele?



2013. aug. 1. 09:51
 1/4 anonim válasza:
Hát, én nem vagyok egy álomfejtő, de azt tudom hogy a legtöbb esetben ha valakinek visszatérő álma van, akkor van a múltjában egy olyan esemény amit még nem tudott feldolgozni. Van tipped hogy mi lehet az?
2013. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon:/
2013. aug. 1. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Van valami, amibe nem akarsz belekeveredni?


Csillagvizsgálóval beszélni - rövidesen hazugságot hallasz. Hm. És te erre mondtad, hogy nem akartál bajba keveredni. Akkor ez a hazugság. Igenis bele akartál te keveredni. Hogy mibe, azt pedig már te tudod.

2013. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nemvárod a sulit, az egy biztos...
2013. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!