Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez fél éve...

Mit jelenthet ez fél éve visszatérő álom?

Figyelt kérdés
folyton azt álmodom hogy valahova utazom (busszal, vonattal, metron, villamoson, hév-en stb..) és állandó stresszben vagyok hogy odaérek e vagy sem.
2013. jún. 26. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én így első körben arra tippelnék, hogy valami (vagy tudatosan vagy tudat alatt) nyomaszt téged.
2013. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Odaérsz-e időben vagy hogy egyáltalán?
2013. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 hát elég sokminden nyomaszt, csak ez az hogy vajon mi pontosan? mire vezethető ez vissza, mit szimbolizál? ez egy jó kérdés..

#2 igazad van, pontatlanul fogalmaztam: odaérek-e időben.mindig attól tartok hogy elkések,valamiről lemaradok, pl. csatlakoznia kell a busznak egy villamoshoz, és én nem jó helyen szállok le (vagy előbbi vagy későbbi megállónál) ebből fakadóan nem érem el a csatlakozást. hogy tovább fokozzam az is előfordult nem egyszer hogy telefonálni akartam az adott illetőnek hogy nem jó helyen vagyok, erre a telefonomról lefogyott a pénz, plusz lemerültem, fülke meg sehol sem volt, és halálra aggódtam magam hogy nem tudok szólni hogy mért nem érek oda időben.... :S iszonyat kellemetlen folyton ezt álmodni egyébként


jaa és egyébként egyik rokonom azt mondta hogy nincs ennek semmi jelentősége, ő ezt a jelenséget nálam annak tudja be, hogy az elmúlt fél évben, (átmentileg nem laktam otthon, hanem albiban bp-n) és ingáztam az albérlet és a lakóhelyem között, ezért van bennem a folytonos utazás...én meg azt gondolom továbbra is hogy valami lelki dolog kivetítése

2013. jún. 26. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha pont azóta álmodod ezt, mióta ingáznod kellett, lehet, hogy igaza van a rokonodnak. Egy új helyzet volt, amit meg kellett oldanod, ráadásul egyedül. Nem biztos, hogy lelki oka van, az álmok nagy része a napi élményeket dolgozza fel, másik része vágyálom, és kisebb része az "egyéb".
2013. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!