Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhatok folyton a...

Miért álmodhatok folyton a régi sulimról?

Figyelt kérdés

Négy éve végeztem az általános iskolával. A ballagás után két héten kersztül, minden ste (komolyan) az iskoláról álmodtam és a régi osztályomról. Aztán ez elkezdett ritkulni. Máig, ha iskoláról álmodok mindig az az iskola szerepel benne, nem pedig a mostani.

Amik lehet, hogy fontosak lehetnek:

8 éven kersztül oda jártam, nem váltogattam. Viszont miután fölsősök lettünk,négy osztályból kettőt csináltak. És én mindig azzal álmodok, akikkel fölsőbe jártam. A tanárokkal különösebb problémám nem volt, viszont nem is imádtam őket annyira. Az osztályommal sem voltam túl jóban. Talán csak egy-két emberrel voltam jóban, de már velük se tartom a kapcsolatot. Osztálytalálkozókra nem mentem el.

Valaki nem tudja, hogy miért lehet ez?



2013. jún. 11. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

mert hiányzik a suli, annak ellenére hogy nem jöttél ki az ottaniakkal túl jól. Az általános könnyebb mint a gimi vagy a szakközép lehet ez is az oka ennek, fene tudja. Vagy csak sokkal jobb élményeid fűződnek oda mint a mostanihoz.

Sokáig álmodtam régen én is a régi sulimról. Én már 6 éve végeztem azzal tavaly szerveztek egy osztálytalálkozót amikor már azok is végeztek akik 5 osztályosba jártak vagy buktak középsuliba, 1 ember kivételével mindenki ott volt még az is aki már 200 km-re arrébb lakik innen. Sőt az is eljött aki külföldön él már egy ideje. Az az 1 ember is eljött volna, csak ő sem lakott túl közel és mivel nem nagyon bírták elérni így csak késő jutott el hozzá az információ amikor olyan programja volt amit nem tudott lemondani.

Én ezért álmodtam azzal sokáig régebben.

2013. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálam is így volt, mind az álltalános, mind a középiskola után, gondolom azért van mert megszoktad hogy oda jársz, de mivel már nem, az agyad álmodban próbálja ezt pótolni, most is szoktam olyanokat álmodni hogy jaj egy csomó szar jegyet kapok, felébredek és ráeszmélek, hogy már rég végeztem a sulival :D
2013. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!