Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért álmodom mostanában ezt a...

Mért álmodom mostanában ezt a teherautós álmot?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam, hogy milyen vezetni egy teherautót még két hónapja, és rá pár hétre, azt álmodtam, hogy vezetem és nagyon lassan megyek vele (2-3km/h-val) és egyszerűen képtelen vagyok megállni vele. Mindig neki mentem a kertkapunak, végül a faterom jött, és megállította a teherautót.


Tegnap ismét ezt álmodtam, csak most az álmomban a kézifék ki is szakadt a helyéről, és most se bírtam megállni, sőt valaki vagy valakiket el is ütöttem, és még egy kertbe is bementem a kerítésen át, itt viszont már nagyobb volt a sebességem.


Épp, azon gondolkoztam ma, hogy legközelebb kihúzom a kulcsot a teherautóból...


Szerintetek mit jelent az álmom?


2013. szept. 13. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idő után eszedbe fog jutni, hogy álom a déja vu érzés miatt. Akkor majd el tudod felejtetni magaddal.
2013. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Áhh, nem hiszem, hogy deja vu érzés miatt lenne, eleve vezetek kiskocsit is, ráadásul motorozom, biciklizem is rendszeresen.
2013. szept. 13. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Idézet Zágon Judit weboldaláról:


"„Autót vezetek, pedig nincs jogosítványom….”

Az autóvezetés az álmodó vezetői hajlamáról szól. Sok fiatal gond nélkül vezet álmában, pedig életében nem ült a volánnál, ez erősen domináns, nehezen irányítható hajlamra utal. Ha valaki álmában bajlódik a vezetéssel, életvezetési, önvezérlési gondjai lehetnek. A sebesség, a fék, a gáz, a kuplung, a sebváltó… utalnak az életvezetés egyes területeire – a túlhajszoltság, önkontroll, mértéktartás, váltás, változás témájában."


Szerintem ehhez nem is kell mit hozzáfűznöm :)


Forrás: [link]

2013. szept. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, Utolsó! :)


Amúgy, kicsit furcsállom, mert kisautót, motort és biciklit is remekül vezetek, legalábbis a koromhoz képest. A teherautónál viszont minden sokkal nehezebb, mert a kuplunk nagyon kemény, a váltás is elég nehéz, pláne, ha Rückwartzbe akarom tenni a gépet. A kézifék meg egy kis valami, amit csak fel kell emelni, és előre tolni gyöngéden.


Viszont abban tényleg lehet valami, hogy: nem szeretem, ha irányítanak, szeretek a magam feje után menni, de néha kell az irányítás is.


Még annyit, hogy jelenleg munkát keresek, és szerintem ebben lehet valami, mert a legjobb barátomat mindig megkérem, hogy segítsen, és akkor együtt megcsináljuk a motivációs levelet, meg kikeressük, hogy hová kellene küldeni az önéletrajzokat stb.

2013. szept. 14. 11:13
 5/9 A kérdező kommentje:

Na, fain. Megálmodtam a jövőt. A válaszod után kicsivel szólt a faterom, hogy menjek ki neki segíteni (éppen szerelte a teherautót), és mint később megtudtam pont a kézifék romlott el.


Ez, már nagyon durva. Néha megálmodom a jövőt, de nem túl gyakran félévente 2-3x.

2013. szept. 15. 09:34
 6/9 Laylah ***** válasza:
Kérdező, kicsit megkésve, de megírom: NE ülj teherautóba! Bármit vezethetsz, de teherautóba ne ülj!
2013. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Laylah, miért is? :D

Szerintem, amikor vezettem a teherautót, akkor jól csináltam mindent. Ha, kiskocsit vezetek, akkor dicsérni is szoktak, hogy milyen jól vezetek. Négy éve van jogosítványom (!)


Motorozni is szoktam, azt is l vezetek, persze motorral már 3x elestem, de azt magamnak és az időjárásnak, ill. a talajnak is köszönhettem.


Biciklizni pedig minden héten szoktam 3-4x, és a városban olyan 25-27 km/h-es átlagsebességet szoktam produkálni, egy egyszerű biciklivel. Viszont talán biciklizés közben estem el a legtöbbször, szintén nem önhibámból, a semmiből kivágódtak elém, és átrepültem két srácon. :D

2013. szept. 15. 16:07
 8/9 Laylah ***** válasza:
Nem a vezetési képességeidet vonom kétségbe. Lehet úgy is balesetet szenvedni, hogy az nem a te hibádból következik be, hanem esetleg másik fél hibájából vagy műszaki hibából.
2013. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszodat! :)
2013. szept. 16. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!