Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Részegség, volt pasi, banán,...

Részegség, volt pasi, banán, drog? Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy voltam valami eseményen ahol találkoztam a barátommal aki most szakított velem. Aztán valahogy oda került az a fiú is, aki most szerelmes belém. Kezet fogtak meg méregették egymást. Én meg egy üveg vodkát nagyon gyorsan ittam és be rugtam. Utána a volt barátommal kimentünk és kérdeztem hogy be van drogozva? És mondta, hogy igen a mostani haverjaival akikkel lóg rászoktatták és el kezdett üldözni valami drogot akart be adni nekem, utána meg sexelni :| menekültem és az égből lejöttek emberek és megakadályozták, hogy beadja és bántson közben voltak ott miniatűr banánok egy kerítésen növő kis gazból és azokat ettem.

Tudom kusza álom de valaki tud valami értelmeset modnani rá?



2013. aug. 12. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy meg akar dugni, és te menekülsz előle, azt jelenti, hogy nem volt jó vele a szex.


Ennek az oka az lehetett, tudat alatt kicsinek találtad a barátod péniszét, ezt jelképezik az apró banánok, ami nyilvánvaló fallikus jelkép. Ezért szakítottál vele, és emiatt viszont elfojtott bűntudatod van. Ezt jelképezi, hogy letéped és megeszed a banánokat, ez egy jelképes kasztráció.

2013. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem én szakítottam vele..
2013. aug. 12. 15:11
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és nem a dugástól hanem a dogtól menekültem
2013. aug. 12. 15:11
 4/4 anonim válasza:
Kár, pedig milyen igaza lehetett volna az elsőnek
2013. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!