Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit hjelent ez az álom?...

Mit hjelent ez az álom? (picit hosszú) a vége rövid tudatos álom volt

Figyelt kérdés

A sulibam vagyok, és szólok az egyik gyereknek, hogy jó volna ha térítteni a 4pudingos tartozását. Ekkor a zsebéből előveszi a 400 forintot, és ezzel le is van tudva. Ezután lemegyek egy csapóajtón. Ott egy szoba, és egy asztali gép. Beindul a gép, majd szinte egyből ki is gyullad és sec perc alatt hamuváég. Nembaj, ezért van egy tartalék gép. Tesóm odajön, és mondja hogy szerinte az alaplap volt rosz, és a biztonság kedvéért venni kéne úljat. Apám is odajön, és mondta hogy segítt lejebb venni a dolgokat és úgy jó lesz. Felmegyek az ajtón, és otthon vagyok. A kanapéra leülök. Az uncsitesóim belépnek az ajtón. Hogyhogy eljöttetek? Kérdeztem az idősebbtől. Ezt mondja: Csak azért mert múltkor nem tudtam. A mostani "otthonom"ból elindulok az út mellet egy tisztásig. Ott lefekszem, és elalszom. Arra ébredek hogy hatalmas fekete felhők vannak és 3 tornádó van. Az egyik a "nevelő "apám"" háza felé megy. Át is megy rajta és szétszedi az egészet. A szembe levő házba bemegyek. Egy hatalmas terem. Több százan vannak ott, és nézik az ablakot, és a kinti tornádókat, mindta csak egy film lenne. Nagyszüleim és a tesóm odajön, és vmiről elkezdünk beszélgetni. Tesóm mondta hogy elmegy kajáért. Kb 10másodperc múlva egy pizza szerű cuccal ott van, és mondja hogy csak egy picit volt drágább. És mennyi volt? 720ft. Az ablakon kinézek, és szembe fákkal borított hegy. A hegy és az épület közt egy folyó, és a folyón balról jobbra megy egy hatalmas tornádó. Az angoltanár erre odajött, és elkezdte magyarázni hogy hogyan jött össze a férjével. Egy panelnél voltam. Egy fiú az ablakon kidob véletlenül egy kosárlabdát. Pattog, majd egy gatyába beleesik, és az az angoltan1omé volt.

Ekkor a nagyszüleim hegyi lakásába vagyok.az idősebbik uncsitesóm és a tesóm is ottvan. A szobából nincs kivezető ajtó. Az ablak nyitva, de nem tudunk valamiért kimenni rajta. Nem volt az égen felhő, és a nap pont a másik oldalról sütött. Az uncsitesóm odament az ablakhoz, ahol a földön volt egy dobozféle. Ekkor leszakadt a plafonról egy vasrúd, de átment rajta. Mind a 3an rohadtul meglepődtünk hogy mi a rosseb történt! Ez csak egy álom, hajtogattam. Az is volt.. Rá is eszméltem, majd leszartam hogy nem tudtunk kimenni az ablakon, megpróbálom. Ki is mentem rajta. Uncsitesóm magyarázta hogy átment rajta egy vasrúd... Jött a másik uncsitesóm és elterelte a figyelmem, majd visszaestem sima álomba.


2013. máj. 28. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
ha valóban álmodtad,nemcsak szórakozásból írtad,akkor:Nagy zűr-zavar van a lelkedben,és lehet,h a valóságban is.Úgy érzed,nem tudod megoldani a problémáidat,pedig megtudod.Nem igazán tudsz mit kezdeni magaddal,sodródsz az árral,szét kellene nézned,és könnyedén megtalálnád a megfelelő hidat,mely a megoldáshoz vezet.
2013. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt pár hasonló "mozgalmas" álmom
2013. jún. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!