Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez az álom?...

Jelent valamit ez az álom? Picit hosszú.

Figyelt kérdés

Vmilyen rendezvényen vagyok, mindenki ki van öltözve és képeket nézegetnek. Reklámozom a yt csatornám, és már 300sub van és megy fel, ekkor egy hegy tetején vagyok, és kb 2m széles szakadék van a túoldalig. A túoldalon egy krapi mondja hogy ha segíttek megkeresni a titkos átjárót akkor ad rengeteg értékes cuccot. Gyorsan pár deszkát leraktam, és mondtam hogy itt az átjáró, majd átmentem rajta, és elindultunk egy lépcsőn a hegy belseje fele. Útközben a pisztolyommal néha karcolgattam a falba hogy tudjuk majd hogy merre kell menni. Érdekes hogy a hegyben voltunj, de a falon levő kis kb 10x10 cm es réseken fény jött be. Amikor leértünk a lépcső aljára, mondta hogy hamarosan elérjük a gyémántokat.

Láttuk hogy elég sok fákja ég. Elindultunk a folyosó végére (itt is a kis ablakokon beszűrődött a fény). Üresek voltak a dobozok. Egyből mondtam, hogy gyorsan menjünk innen, mert hamarost jönnek ide. Kérdezte hogy honnan tudom? Én csak azt mondtam hogy itt már jártam 1x. (és tényleg ismerős volt picit). A fegyverem elraktam. Fordulunk meg és elkezdünk menni, amikor ott van egy gyerek, aki csak minket néz. A kísérőm elfogja. Amikor egy kicsit elnézek onnan, már egy nő az, és elkezd lődözni. Majdnem eltalált. Mondtam hogy nincs fegyverem, ne lőjön. Nem is találtam a pisztolyom sehol sem. Ekkor 5-10en jöttek, és felvittek minket a felszínre, egy fa épületre. Olyan volt mint kb 1 km hosszú fa építmény, az egyik vége a hegynél van, a másik meg egy torony.2 osztálytársam volt már csak ott. A nap 1-2órányira volt attól hogy lemenjen. Körbe mindenhol csak fák voltak. Osztálytársaim mondták hogy hamaros eljön értem. Kérdeztem hogy ki, mire csak azt mondták hogy a slender (kockaság). Mondtam hogy csak a toronyig kell eljutnom, oda nem mer menni. Ekkor egy fekete árny jelent meg előttem. Elfordultam, de valami meleg izét éreztem a vállaimnál. Megilyedtem, és elkezdtem futni a toronyhoz. Elém teleportált, de én leszartam, átfutottam rajta. (fekete árny volt csak). Befutottam a liftbe. Osztály társaim mondták hogy oda is tud menni. Ekkor beteleportált mellém, és a fejére nyomtam a kezem, és elkezdtem ordíttani hogy a sötétségnél erősebb a fény. Össze esett. Osztálytársam mondta hogy még él. Kiugrottam a liftből és az építmény "cölöpjein" ugrálva menekültem. Valahogy de a kertünkbe kerültem. Felugrottam a szomszéd házának tetejére, és onnan nézelődtem picit, majd a kert hátsó részébe ugrottam. Anyám ott volt és 10percen át "lelkizett", majd beleültem egy talicskába, és elkezdtem vele "ugrálva" haladni. Elég gyorsan megtettem egy kört, majd a tesóm mondta hogy ő is kipróbálja, de ő a fűnyíróval.

Mondtam hogy azzal nem fog sikerülni. Bementem a lakásba, de ott egy hatalmas hipermárket volt. Elkezdtünk vásárolgatni minden szart. (sokáig ott voltam csak már nem nagyon rémlik miket vettünk)Miután végeztük, láttam hogy csak 1 kassza van, annál is hatalmas a sor. A cuccokat otthagytam, és gyorsan kifutottam a boltból, és fel is ébredtem.

A kezemet elég durván elaludtam.


2013. máj. 13. 19:26
 1/2 anonim válasza:
Semmit.Én meg egyszer azt álmodtam,hogy két macska voltam és játszottam egymással...
2013. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van keszekuszaság rendesen.. :D


Ma rohadt Alienekkel (Bolygó neve halál) álmodtam.


Egy épületben (valami többszobás családi ház féle) voltunk néhány emberrel..éjszaka volt, és mindig váltottuk egymást az őrségben. Pihenős voltam, aludtam, vagy is próbáltam aludni, amikor nagy csattanást hallottam a hátsó ajtón és akkor már egyből tudtam, hogy vége, egy szúrást éreztem és kampec.


Másik jelenet, szerintem ugyanaz az épület, csak nappal és ilyen lőállás volt kialakítva az épület tetején.. lehetett rajta mászkálni. Jöttek szemből...Olyan volt, mint egy lövöldözős Fps játék, csak jobb, mert éreztem, mert full átéreztem a helyzetet, viszont tudtam, hogy ekkor már tudtam, hogy álom. Így nem féltem, tőlük, hanem elkezdtem rambózni és persze szépen meghaltam, mert vagy 3x újraindult egy ilyen "kör". Nem volt rossz álom, de volt már jobb is.

2013. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!