Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés
van egy unokatesóm, akivel mostanába elég csúnyán összekaptam, mert beleavatkoztam az életébe, nem kicsit, ezért nem is nagyon beszélünk..már 3. napja hogy ezt álmodom: hívnak telefonon, hogy baj történt menjek el hozzájuk, elmegyek és ott közlik velem, hogy az unokatesóm halott..utána rá kimegyünk a temetőbe eltemetni, fekszik a koporsóba oda hajolok fölé, sírok, majd megfogja a kezemet ! ez az egész annyira élethű volt, hogy mikor felkeltem csurom víz volt a párnám, és könnyes a szemem ! a legutóbb (tegnap este) folytatódott, hogy eltemettük és állok a sírja felett, erre mellettem terem és azt súgja a fülembe mosollyal, hogy : "köszönöm hogy mellettem voltál, vigyázz magadra".. ez mi lehet? légyszives segítsetek, hogy ezt az álmot hogyan tudnám eltüntetni !

2013. márc. 3. 12:10
 1/4 anonim válasza:
lelkiismeret furdalásod van :) szerintem béküljetek ki még akkor is ha ő nem is akar beszélni veled. Ez csak azért van mert haragszol magadra és bánt hogy az unokatesód haragszik rád. Ha bocsánatot kérsz megkönnyebbülsz :)
2013. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már bocsánantot kértem, próbáltam vele megbeszélni,de reménytelen..
2013. márc. 3. 13:06
 3/4 anonim válasza:
ő émg nem bocsáltott meg? és ha elmondanád neki hogy mit álmodtál és hogy félted őt meg nagyon szereted meg hogy most nagyon lelkiismeret furdalásod van akkor? talán?
2013. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 peter123456789 válasza:
sztem azt hogy szeret de most dühös
2013. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!