Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban Kleopátra voltam....

Álmomban Kleopátra voltam. Mit jelenthet ez a borzalmas álom?

Figyelt kérdés

A szokásos szituval kezdődött, onnantól, hogy eldöntöttem öngyilkos leszek. Még bűntudatom is volt, hogy cserbenhagyom a népet, itthagyom a káosz közepén a földet. Erre fogtam az alkoholos üvegcséimet és nekiálltam inni, hogy az öngyilkosság előtt kicsit eltompuljak. Beszálltam egy terepjáró hátsó részébe, ahol a vezető és társai számára észrevétlen maradhattam... Az autó elindult, és ki tudja merre vitt. (Közben folyamatosan ittam a piát) Egyébként a terepjáró vezetői európaiak voltak, talán oroszok. De már olyan részeg voltam, hogy nem bírtam csöndben maradni és felröhögtem. Addig röhögtem, míg végül észre nem vettek. Megállították a járművet, és kinyitották a hátsó ajtót és megláttak engem (én őket). Kajánul vigyorogtak, majd kihurcoltak a kocsiból és kínozni kezdtek. Eltörték a kezem, a fejem a földbe verték. Már csak azt akartam, legyen vége. Erre fogtak, felemelték a fejem és láttam ahogy egy fogpiszkálóva közelít felém az egyik, pontosabban a jobb szememhez.... És mégjobban közelített... mégjobban... És megtörtént (cenzúra).

Kicsurgott a vérem és elvesztettem az eszméletemet.


2013. febr. 23. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Vacsorára egyél kevésbé zsíros, nehéz ételeket

2. Közvetlen lefekvés előtt kb. egy órával már nem kellene degeszre enned magad

3. Nem feltétlenül szükséges hülye-részegre innod magad, kevésbé lesznek nyomasztóak az álmaid

4. Ebből az álomból egyáltalán nem jön az le, hogy Kleopátra voltál, tehát nem árt egy kicsit ébredés után még józanodnod, mert ezek szerint rosszul emlékszel.

2013. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kleopátra voltam, ugyanis:

1. tudtam

2. láttam

3. öngyilkos akartam lenni, amikor nem volt más választás, és a népemre gondoltam

2013. febr. 23. 12:50
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom mit jelenthet, de jót nevettem! :D bocsi az Off-ért:)
2013. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Álmoknak lehet sok jelentése!.....am nem tudom!
2013. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!