Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álomban meghalt...

Mit jelent ha álomban meghalt az egész családom?

Figyelt kérdés
Pontosan emlékszem az egész álomra! Ijesztő és egyben megnyugtató volt! Leírom a részleteket ha kéritek!

2013. jan. 31. 06:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm! Azt hiszem burkoltan lehülyéztetek:-) amúgy 25éves vagyok és 36hetes terhes szóval nem egy idióta tini aki horror filmet néz este és nem tud aludni! Amúgy nem szoktam rajta agyalni mit álmodom csak ez annyira megmaradt bennem minden részlet gondoltam hátha van valaki aki tudja mit jelent:-)
2013. jan. 31. 15:23
 12/13 anonim válasza:
Az ember többnyire a nap közben őt ért események és őt foglalkoztató dolgok kavalkádját dolgozza fel álmában. Nekem az az elképzelésem, hogy te nagyon szeretheted a családodat és tudat alatt rettegsz az elvesztésüktől. Ezért álmodhattál ilyet. Ezt a feltételezést csak erősíti az, hogy babát vársz. Tudom, ez most nem tűnik logikusnak, de ha ezt elkezdeném kifejteni, itt ülnék még reggel is.
2013. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Combi27 ***** válasza:
én sokszor a saját halálomat álmodom meg...tök király..zuhanok lefele, kiabálni akarok de nem sikerül, majd "filmszakadás" és végtelen nyugalomban kelek fel :)
2013. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!