Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek lehet tudatos...

Szerintetek lehet tudatos álomban ténylegesen beszélgetni a tudatalattinkkal? Csak az agyam játszott velem, vagy tényleg tudtam kommunikálni vele?

Figyelt kérdés

Nekem egyszer volt egy olyan tudatos álmom, amelyben egy lány félig feküdt az ölemben, és csak a párbeszédünk végére emlékszem, hogy mondtam neki, milyen jó, hogy ő bármelyik megmaradt emlékemet fel bírja eleveníteni, mert ő a tudatalattim. Azt hiszem válaszolt is rá valamit. Nem vagyok biztos benne, hogy a lány képében tényleg a tudatalattim volt-e, vagy csak megrendezett volt-e részéről ez a beszélgetés.


Tegnap pedig a Mátrix című film építésze képében ült egy asztalnál, nem is foglalkoztam volna vele, mert tudatos álomban inkább járkálok, meg átugorva a Dunát megnézem mi van az eltén, de hárman is ugyanúgy néztek ki, ezért az egyikkel beszélgettem, de fogalmam sincs miről, csak egy érzés, egy gondolat maradt meg ebből, hogy ő is a tudatalattimat testesítette meg.



2013. jan. 4. 21:21
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha tudatos álomban beszélgetsz valakivel, az MINDIG a tudatalattid.
2013. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De jó, ma is tanultam újat :)
2013. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!