Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy családi összejövetelen voltunk, de ott volt, már a halott nagymamám, és anyukámnak a nyakába fekete kötelet rakott.:S Mit jelenthet ez? Ugye nem azt amire gondolok? Ugye nem így próbálja a figyelmem felhívni arra hogy ő lenne a következő? Nagyon elkeserítő egy álom volt!:(

2012. dec. 25. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb megnyugodhatsz, az álmok általában az égvilágon semmit sem jelentenek! Persze van aki hisz benne, de igazából nem kell misztikumra gondolni. Nem lesz semmi baj!
2012. dec. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Skywalker33 ***** válasza:

Nyugi, a mostra figyelj, abból hozd ki a maximumot, abból lesz a jövő, a halál meg úgy is elkerülhetetlen készülj fel rá.

T :)

2012. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmm.. hát sokszor volt már hogy meg álmodtam dolgokat. És sokszor olyan is történt velem hogy valaki akit régen láttam, eszembe jutott, és rá 1 hétre meghalt..
2012. dec. 25. 12:12
 4/4 anonim válasza:

ezek csak veletlen egybeesesek, amik persze megrenditenek, es probalunk tulajdonitani nekik valamit


nem kell foglalkozni azzal hogy miket almodik az ember. alvas kozben az agya olyan mint egy hangyaboly, ezert almodunk mindenfele dolgokat :)

2013. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!