Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy egy...

Mit jelent az, hogy egy liftben utazom, de a lift nem oda megy, ahova én szeretném, hanem vízszintesen kitér, majd nagy sokára egy teljesen kietlen emeleten vagy pincében áll meg?

Figyelt kérdés

Rendszeresen álmodom azt, hogy egy liftben utazom, de a lift nem oda megy, ahova én szeretném, hanem vagy nem áll meg, vagy hosszasan továbbmegy, vízszintesen kitér, kanyarog, imbolyog, (közben félek, hogy bent ragadok) majd nagy sokára egy félelmetes, teljesen kietlen emeleten vagy pincében áll csak meg. Ez egy viszonylag gyakran visszatérő álom. Családi házban lakom, földszinten dolgozom, tehát nem szoktam lifttel utazni.

Mit jelent ez?



2012. nov. 20. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy rossz a lift.
2012. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet valami akarttal kapcsolatos. hogy sikerül e célba juttatni a szándékot vagy félre csúszik.
2012. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!