Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mégis milyen dolog az hogy...

Mégis milyen dolog az hogy valaki a kutya ürülékét bent hagyja a liftbe?

Figyelt kérdés
Békéscsabán lakok egy 10 emeletes panelbe és reggel már megszokott dolog hogy a liftbe mindig egy barna kupac virít ami néha olyan büdös hogy nem lehet használni a liftet mert rosszul leszel benne. És fogalmunk sincs ki hagyhatja ott. És a legjobb hogy a panelba senkinek sincs kutyája így már az sem biztos hogy kutya ürít oda de valaki akkor is ott hagyja. Mégis milyen dolog ez?

2012. nov. 18. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Sz@r dolog.
2012. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
kell szólni a közös képviselőnek (vagy házmesternek?), hogy szereltessen be egy kamerát, legalább addig, amíg ki nem derül, ki lehet ez a kulturált személy.
2012. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy emberi kaksi. Én ilyet pl elhagyatott vonat állomásokon láttam vidéken.Meg lehetett ismerni hogy embertől származik.De ekkora primitív majmot hogy a liftbe ürít.Szerintem lehet az macska kaki is,vagy egy rendszeres vendég kutyájáé. Kamera van a liftben?

Nem lehet hogy ugyanaz a kaki van ott mindig?:D

2012. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ugyan az van ott mert ha valaki előző nap nem takarítja ki már kettő kupac van ott. Nincs kamera de lehet hogy be kéne szereltetni egyet.
2012. nov. 19. 16:12
 5/5 mustafa33 ***** válasza:
Nálunk is így volt, és mindenki rám haragudott, mert csak nekem volt kutyám. Hiába mondtam, hogy egy kis termetű kutya nem csinál akkorát és hogy a kutya nem pisil közben a kupac elé 10 centivel, csak az ember pisil aközben és ha az a kupacra van akkor lány, ha elé akkor fiú. Míg aztán az egyik szomszéd el nem kapta a delikvenst. Az egyik leghangosabb szomszéd kamasz fia volt, jó heccnek tartotta. Kutyám már 5 éve nincs, de ha valaki odavizel a lift mögé (söröznek a szomszéd kisboltnál) akkor is az én kutyám miat jönnek veszekedni.
2012. nov. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!