Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? És a...

Mit jelenthet az álmom? És a visszatérő álommotívum?

Figyelt kérdés

A visszatérő része (akiknek nem lenne türelme elolvasni): liftbe szállok, ami a végtelenségbe megy fölfelé, vagy van olyan, hogy csak azon az emeleten nem áll meg, ahol szeretném. Az életben lefelé félek egyedül a liftben. Fölfelé se rajongok érte...

Maga az álom pedig:

Egy téren ültem, megijedtem egy kígyónőtől, és hátrazuhantam egy pad támláján, egy üvegliftbe, ami igazából csak egy üvegcső, nem volt talaj, csak felfelé száguldottam a párommal. Tudtam, hogy nincs vége, száguldok a végtelenbe. Azt is tudtam, hogy terhes vagyok a páromtól, és visszaemlékeztem, hogy annak ellenére, hogy kértem, ne házasodjunk, ne is kérjen meg mielőtt 18 leszek, megtette, és teherbe estem, ahogyan azt is tudtam, a gyerekemnek hiányozni fog fél szeme. Féltem a száguldástól, ezért párom vízzel vett minket körbe, és egy-egy oxigénnel teli, zárt dobozba zárt minket, hogy lassítsunk, de nem jött be, csak azt éreztem, hogy a párom nincs velem. Még mindig száguldottunk, és ott volt egy orvos. Kérdeztük, a szeme gyógyítható lesz-e a babának, de mondta, ez a legkevesebb, mert a csontjai is gyengék lesznek, és implantátum kéne, amit a kis szervezete nem viselne el, ezért biztos, hogy meg fog halni. Borzalmasan éreztem magam, hogy az egyetlen, első, csöpp kis magzatomat ki kell hordanom, de utána meg fog halni. Még kicsit száguldottunk, aztán visszatértünk hirtelen a földre, és kiderült, hogy két lány utánunk jött megkeresni, és még nem jöttek vissza, én pedig tudtam, onnan nincs visszaút, de mégis, ráadásul felmentek a "felső emeletig", ahova még soha senki nem jutott el. (Olyan, mint egy béna játék, amiben felfelé, vagy előre kell száguldani, és addig megy, amíg elrontod, amúgy végtelen). Igazából ennyi a lényeg. Bocsánat, ha hosszú, de ezek fontosak szerintem.



2012. ápr. 13. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kígyó nő: rövid időn belül beköszöntő gazdagság, víz körbe: az is gazdagság, liftbe száguldás: az bánat, orvos: vidám reménység. A többit nem tudom. Az érzésem az, ilyen álom mögött valós félelem-gond is lehet!
2012. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az álom egészében jelent valamit, nem az egyes motívumok nyomasztanak. Az egyetlen kiemelendő elem a lift úgy érzem, de bár igazad lenne, és gazdag lennék!!! :)
2012. ápr. 14. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:

igazából egyben kéne értelmezni a jelképeket, és határozottan beleálmodtad a megfejtést is.

talán: kígyó - fallosz

csőlift - vagina

amiben nem érsz soha fel, mert nem akarsz teherbe esni, mert félsz, hogy a gyermeked esetleg beteg lesz.

de mindenkinek saját jelrendszere van, jelenthet totál mást is.

2012. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Édes istenem, ez lehet!!! Köszönöm a válaszod. Más környezetben szimplán csak beszállok a liftbe, és nem tudok kiszállni, vagy csak megyek egyre föl-föl-föl, ez ki szokott egész
2012. ápr. 17. 16:15
 5/6 A kérdező kommentje:
álmokat is tenni. (bocs, elküldte véletlenül) amúgy valójában félek egyedül a liftben, de éppen lefelé!
2012. ápr. 17. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
lifttel felfelé: Mindig magasabbra akarsz jutni.
2012. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!