Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent egy ilyen visszatér...

Mit jelent egy ilyen visszatérő álom?

Figyelt kérdés
Van két helyszíne. Az egyik egy lepusztult erdőben van elhagyott, teljesen lepusztult gyárépület. Mindenhol feketeség, rozsdás hordók, amikből valami büdös (szinte érzem a szagát is) folyadékok folynak. Ragacsos padló. Minden elhagyott, olyan mintha leégett volna az épület, és az egész környezete. Aztán ahogy megyek tovább, mintha elvágták volna ezt a környezetet. Gyönyörű zöld mezőre érek, ahol virágok, fák, madarak vannak. Hétágra süt a nap, minden olyan, mint a mesében. Viszont egyik helyszínen sincs senki más, csak én vagyok egyedül. Ez a két helyszín van benne, néha a gyár az első, néha a mesebeli táj. Ez az álom úgy kéthetente tér vissza. Mit jelenthet?
2012. márc. 29. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

szia! szerintem, azt amit átélünk az életben, amitől félünk, vagy amire vágyunk, éjjel álmunkban dolgozzuk fel.

a megoldást a saját életedben kell keresned.

az álmok általában képletesek, nem mindig pont konkrét dolgokat álmodsz meg, meg kell őket fejteni.

az álmod két teljesen ellentétes helyszín. az egyik jó, a másik rossz, ami furcsa, h mindkét helyen egyedül vagy.

nem lehet pl. h félsz a magánytól?

a te álmodat, csak te tudod megfejteni :)

2012. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom félek-e a magánytól, mert még soha nem voltam magányos. De lehet, hogy jó lenne. Azt tudom, hogy én tudnám megfejteni, csak annyira összetett, hogy nem tudok utána olvasni, mert abból csak zagyvaság jött ki. És mindkét helyszín olyan, ahol sosem jártam. Abból sem tudtam kiindulni.
2012. márc. 29. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:

az álmod megfejtését nem úgy értettem, h könyvekben nézz utána, hiszen minden ember egyedi, saját életúttal, saját tapasztalatokkal. az álom megfejtését a saját életedben kell keresned. gondold végig, miket éltél meg eddig, egészen pici korodtól, milyen eseményeket nem tudtál esetleg feldolgozni, milyen események érhetnek a jövőben, amik elé kételkedve állsz, stb.

remélem sikerül :)

2012. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs, akkor félreértettem, amit írtál. De most már világos. Kösz.
2012. márc. 29. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit érzel a két különböző helyszínen?

Szerintem pusztán annyit akar jelezni a tudatalattid ezzel, hogy a dolgokat nézheted pozitívan vagy negatívan is, te döntöd el, hogy melyik utat választod.

Azaz csak rajtad áll, hogy a világot "lepusztult gyárépületnek" vagy "gyönyörű zöld mezőnek" látod. :)

2012. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ebben lehet valami. Mert tényleg jellemző rám, hogy van amit nagyon rossznak látok, pedig nem kellene, és van amit nagyon jónak, aztán kiderül, hogy mégsem az.

Köszönöm.

2012. okt. 4. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!