Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet ez a visszatérő álom?

Mi lehet ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Sokszor álmodom azt, hogy teljesen egyik napról a másikra élek egy felelőtlen sráccal, akivel viszont nagyon szeretjük egymást, egész nap csak gitározunk, cigizünk és pólófestésből meg házi tetkók gyártásából élünk. A házunk, amit bérlünk olyan angolos sorház, kicsit lepukkanóban van, mindent festmények, polaroid képek borítanak meg karácsonyfa égőkkel is dekorálunk.

Magyarul tökéletes csórók vagyunk akik nagyon boldogok.

Nagyon sokszor álmodom ezt, már legalább 2 hete minden álmom, amire emlékszem ez volt...Lehet ennek valami üzenete?

14L


2012. febr. 26. 23:15
 1/3 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy az egész nagyon valóságos volt, tehát a szavam járása is ugyanaz volt, a hétköznapi tevékenységek is benne vannak mindig.
2012. febr. 26. 23:19
 2/3 anonim válasza:
tudat alatt lehet erre vágysz :) boldogságra és ennyi , bár én ha állmodok vagy valami csodaszép lányról, vagy valami nagyon nagy hülyeséget :D
2012. febr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 man79 ***** válasza:

Szerintem is az előző hozzáoszlónak van igaza!

Én azzal egészítenem ki, hogy valószínű téged nem érdekelne ha csóró lennél, mert a boldogságod többet ér! Ez kevés emberben adatik meg, és ha ez így van valójában akkor erre büszke lehetsz! :)

2012. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!