Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom! Mit jelenthet?

Paris hilton kérdése:

Visszatérő álom! Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ebben az évben már 5-6-szor álmodom azzal,hogy kórházban vagyok,ahol az orvos azt mondja AIDS-em van :( Összefüghet azzal,hogy január közepén voltam véradáson,ahol AIDS tesztet is csináltak,ami negativ lett.Az igaz,hogy nagyon rettegek ettől a betegségtől :S Vagy lehet,hogy igy akar jelezni a testem,hogy elkaphattam ?:S
2012. febr. 14. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Amivel napközben sokat foglalkozunk, az álmunkban is megjelenik, mert az agy nem tud megszabadulni tőle. Minden ember nap mint nap ki van téve egy csomó betegségnek, de mi lenne velünk, ha állandóan rettegnénk tőlük? Biztosan hallottad már, hogy ha valaki nagyon fél valamitől, akkor bevonzza az életébe. Amennyiben feltételezed, hogy időközben elkaptad, akkor csináltass egy tesztet, s ne aggódj többet.
2012. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jan.20 án voltam,negativ lett,de állandóan ezzel agyalok :S
2012. febr. 14. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben így folytatod, akkor a rögeszméddé fog válni, s mindenről eltereli a figyelmed. Bizony az egész életedre rányomhatja a bélyegét - nem az AIDS, hanem a rögeszme -, kényszerbeteggé válhatsz, s akkor a pszichiátrián kötsz ki. Ezt akarod? Az Isten mentsen meg tőle.
2012. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Le kene allni a discoba szopassal...
2014. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!