Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a két visszatérő...

Mit jelent ez a két visszatérő álom? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Van két folyton visszatérő álmom.Egy hónapban,ha nem többször,de minimum 4-szer biztos előjönnek.


Az egyik az,hogy éjszaka egy lakóparkban sétálok,ahol mindenütt panelházak vannak.Sétálok egy ideig,és mindig összefutok más sétálókkal.De egy idő után mindig eljutok egy McDonalds étterembe,ahol kajálok egyet,és általában itt van vége az álomnak.


A másiknak van egy kis háttértörténete is.Volt egy csaj aki nagyon bejött nekem,de ő nem fordított irántam túlzott érdeklődést,aztán egy idő után nem is foglalkoztam vele.Na ennyi volna a történet.

Szóval az álom abból áll,hogy felkelek,kimegyek a nappalinkba(a ház teljesen úgy néz ki az álomban mint a valóságban)és hirtelen rosszul kezdem érezni magam,elájulok,és egy rövid idő múlva felkelek,és átváltozom azzá a lánnyá aki még anno bejött nekem.Aztán kimegyek az utcára,sétálok egy ideig és így van vége az álomnak.Ja és általában az utcán mindig összefutok 3 osztálytársammal.


Ja,és egy kicsit OFF téma:A halálról is elég gyakran álmodom,pedig nem nézek mostanság véres filmeket.


Nos,ennyi lenne.Szerintetek miért jön elő ilyen sokszor ez a két álom?És mi a jelentésük(különösen a panelházasra vagyok kíváncsi)?


Köszönöm előre az összes választ!


2012. jan. 23. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
kilométer hiányod van, ezért gyalogolsz annyit, de lusta vagy futni:D
2012. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első álom az sima vágyteljesítő álomnak tűnik. Vagyis valszeg szereted a mekis kaját. De az álmok részletei lehet hogy teljesen megmásítanák ezt a véleményt.


A második az nagyon érdekes :) hmmm. Heteró pasiknál ritka, hogy lánybőrbe kerülnek álom közben, de hogyha ez nem arról szól, hogy tudat alatt az a 3 osztálytárs bejön neked, akár az is lehet hogy így fejeződik a lány iránt érzett birtoklási vágyad.

2012. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!