Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Már kétszer is azt álmodtam, hogy egy nagy, fehér utasszállítógép zuhant le a házunk elé.


Az első horrorisztikus, ijesztő volt, vérrel és piros égbolttal, a második pedig reflektált az elsőre (eszembe jutott közben az előző álom), de kevésbé éreztem szörnyűnek.


Sosem repültem, nem is tervezem a közeljövőben, szóval nem ehhez kapcsolódik, de mégis úgy érzem, hogy jelenthet valamit.


2012. márc. 10. 20:17
 1/3 anonim válasza:
Amikor először álmodtad ezt, sokat járt az eszedben?
2012. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hm...tényleg rendkívül érdekes, nem volt rád hatással esetleg régebben vagy mostanában egy repülőgép szerencsétlenségről szóló film? Lost?
2012. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Imádom a Lostot, de már elég régen befejeztem:)


Azért nem gondoltam erre, mert engem végig mély félelemmel töltött el az álom, sőt, amikor ébren láttam valamelyik nap egy alacsonyan szálló repülőt, akkor is eszembe jutott, hogy milyen borzasztó lenne, ha lezuhanna...


Az első álomban sebesültek feküdtek mindenhol, még a fákról is lógtak... néha feleslegesen élénk fantáziám van.:D

2012. márc. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!