Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lökött vagyok, hogy ilyeneket...

Lökött vagyok, hogy ilyeneket álmodok vagy tényleg üzenhetnek a halottak álmomban?

Figyelt kérdés
Visszatérő álmom, hogy meghalt rokonaim (nagyanyám, apukám) újra és újra álmomban megjelennek és azt bizonygatják, hogy nem haltak meg, élnek és azt kérdezik miben segíthetnek.
2012. nov. 12. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tartalak lököttnek.Érdekes dolgok vannak mostanság.

Próbáld ki! Kérj segítséget valamiben,ha sikerül akkor valami csak van nem?

2012. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez a pláne! Hogy kértem tőlük valamit és bejött, sikerült. Most meg arra gondolok, hogy talán véletlen volt. Ha tényleg ők segítettek, jó hálátlan vagyok. :-(
2012. nov. 12. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet benne valami. Leírok egy sztorit, nagyon horrorisztikus.

amikor a szeretett nagybátyám meghalt, én külföldön tartózkodtam, ezért nem is közölték azonnal, gondolván úgysem tudok haza rohanni egyből. Volt egy álmom: A nagybátyám kilépett a szülői házából (nem ott élt, de az utóbbi években szeretett volna vissza menni oda) és ahogy megláttam, ki volt fordulva az egyik szeme. Hallottam egy hangot, hogy "elhagyta a szeme". Aztán pár napra rá éjjel haza értem, hajnalban volt egy álmom megint, hogy meghallottam a hangját, csak ennyit mondott: "Nóri, hát ez van". Felébredtem a hangjára. Aztán reggel csörgött a telefon (apám hívott, tudta, hogy már itthon vagyok) Ő közölte a halálhírt. Később anyám úgy fogalmazott: "elhagyta a mája". Tehát felszívódott. Súlyos alkoholista volt. Nem mondanám, hogy azért álmodtam ezeket, mert számítottam rá. Azzal a nyugalommal mentem külföldre, hogy jó kezekbe került, rendbe fog jönni.

2012. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy lökött. Sok ember álmodik az elhúnyt rokonaival, szeretteivel.
2012. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy lökött!

Én annyira szerettem a nagypapámat, hogy miután meghalt, még mindig beszéltem hozzá, és kértem, hogy segítsen. Mindent, amit kértem teljesített! Álmodtam is vele, hogy már egye messzebb járt a házunktól, és más nyelven is mondta, hogy hadjam elmenni :( Aztán valaki azt mondta hogy nem engedem el, és így nem nyugszik békében!

Mióta elengedtem, azóta nemtörténik semmi.

Nemérdekel ki mit gondol, de így volt!

2012. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mèg a hideg is ráz de velem is volt már pár ilyen dolog...

Meghalt keresztapám hirtelen nem ,,számított ,, rá senki ès folyamatosan megjelent álmomban . Soha se mondott semmit csak ott volt. Ölelgette ès sírtam. Örültem h nem halt meg.

Mikor felèbredtem , akkor amit találtam ès fontos volt számomra bár csak egy nègy levelű lóherèről van szó...

(Gondolom a lelki válság közepette vmi csodát vártam tőle) egyszerre csak eltűnt.

Ahová leraktam sehol se volt már.

Állandóan úgy èreztem hogy ott van...fèltem .

Amikor videoztam egyszer a telefonnal ez már 6 ève volt, sajnos a telefon már elromlott azóta ,de átsètált egy alak ami fehèr volt a szobában. Mikor vissza nèztem a videót akkor láttam jól kivehető volt ám nő!!!!

Hosszú hajú női alak.Nem tudom ki lehetett .több embernek megmutattam azt mondták inkább hagyjam ezt abba. Ne rágodjak ilyeneken.

Mivel mindig nagyon fèltem próbált nem gondolni ilyenekre.


Elèg gyagyásnak gondoltam magam akkoriban, sde mostanában újra annak èrzem magam.


Lehet csak bekèpzelem...ezzel nyugtatom magam.

2016. márc. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!