Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokszor azt álmodom,hogy sexelek és nagyon élvezem is.Viszont általában mindig azzal a sráccal akivel már 9 éve nem is találkoztam.De régen nem is volt köztünk semmi(csak egy csók).

Egyébként már azóta férjnél vagyok és van egy 20 hónapos lányom.

Miért álmodhatok mindig vele?


2012. máj. 9. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy miért pont most, de én már 4. napja álmodok valaki ultraizét... na szóval nem részletezném. Pedig semmi közöm ahhoz a dologhoz. De az agyam az átlagos napi történések mellett (ami emlékeztet a dologra) bekalibrálta, és mivel h.lyén éreztem magam az első után, újra álmodtam. Aztán még kínosabban éreztem magam, és minél inkább foglalkoztat, annál inkább előfordul az álmomban az a momentum. Ennyi a magyarázat nálad is. :)
2012. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudat alatt vonzódsz hozzá
2012. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
egy anya hogy gondolhat ilyenekre nem v agy méltó az anya névre ennyit erről
2012. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem gondolok,hanem álmodok!Az álmaimat pedig nem tudom befolyásolni!!!!

Egyébként meg mi köze ennek az álomnak ahoz hogy milyen anya vagyok?

2012. máj. 9. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3. Nem semmi idiota lehetsz! Azert, mert valakinek gyereke lesz, megszunik nonek lenni??? Ugyanugy vannak szuksegletei, attol meg lehet jo anya. Vagy azzal amitod magad, hogy edesanyad nem szexel??? Vagy biztos o sem "anya"... Barom
2012. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az PeggyBundy!!! :))))
2012. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!