Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a következő...

Mit jelenthet a következő álom? (16L)

Figyelt kérdés

Este azt álmodtam, hog a gimivel voltunk osztálykiránduláson nemtudom, hogy hol, este kint sétáltunk az erdőben, és valahogy szétszakadt a csoport. Egyedül mentem tovább, láttam egy szép farkasszobrot. Utánna nemsokkal valami furcsa dolog történt. A kezem hírtelen elkezdett zsibbadni, odanéztem, egyre jobban vörös lett, mintha a bőröm alatt véreznék. Kerestem közben a barátomat (igazából az egész álmomban őt kerestem), kiáltottam is utánna és hírtelen elkezdett a számból ömleni a vér... És felébredtem

Nem tudom, hogy jelenthet-e valamit, de annyira realisztikus volt az álom.



2012. okt. 27. 15:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia,

most nem vagyok éppen a toppon, mert beteg lettem.

De hülyességet se szeretnék Neked mondani.

Amit érzek, esetleg iskolát illetően nem idegeskedsz mostanság kicsit többet? Nem tudod melyik irányba kellene elindulnod egy döntésedet illetően.

2012. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!